Xp Home Edition ---> Xp ProfessionaL Edition

XpLodeR
02-03-2009, 13:38   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
39 mesaj

Mrb arkdaşlar benim şu anda bilgisayarımda yüklü olan Xp Home Edition' u Xp ProfessionaL Edition Yapmak istiyorum ama format atmadan Pro. Cd' m var ama sürücü dolu cd leri okumamakta ısrar ediyor Home Edition' u Pro. Edition a yükseltmem mümkünmü (görünüm olarak değil).

Kapalı Hesap (91855)
02-03-2009, 13:51   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,006 mesaj

direk vista ultimate'e yükselt bıkmadınızmı şu ikspi zımbırtısından
bilgisayar laboratuvarındaki pclerde vistaydı bizim yeni kıl bilgisayar öğretmnimiz ikspi yaptı

XpLodeR
02-03-2009, 13:56   |  #3  
OP Yeni Üye
39 mesaj
Susam
bilgisayar laboratuvarındaki pclerde vistaydı bizim yeni kıl bilgisayar öğretmnimiz ikspi yaptı
o kadarını bizde düşünebiliyoruz ama donanım ultimate' i kaldırıcak kapasitede olmadığı için xp tercihimdir ;]

Banned
02-03-2009, 14:45   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Niçin bu zahemete gireceksiniz ki ? Professionalın, home ed. olmayan hangi özellğini kullanmak istiyorsunuz ki? Böyle bir hedefiniz yoksa uğraşmayın. Xp sürümlerinde vista sürümleri gibi özellik farkı yok, farklar genelde uzaktan yönetim vs. alanlarında.

SeF4
02-03-2009, 15:07   |  #5  
Taze Üye
17 mesaj

normal pro cd'ni tak .. format atma '' onar seçeneğini seç ''  pro olacaktır pc'n..
Cd-rom un çalışmıyosa chipin onceki sayılarında usb bellekten windows kurulumu felan vardı onları incele .

osmanefe
16-07-2009, 22:53   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj
Alıntı: Susam  
Bizim hocada yaptı ama biz önce vista kullanmaya çalıştık ama kullandığımız web tasarım programları bir bölmü vistaya kurulmayınca zoraki xp kurduk vistanın zaten home basic versiyonu vardı ama bizim hocalarımız anlayış gösterip vistaya programları kurabilğirseniz kalsın demiştim.

ErKaN-23
16-07-2009, 23:33   |  #7  
ErKaN-23 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
931 mesaj
Alıntı: Susam  
adam öncew bir donanım özelliklerini sorar nedenini sorar  forumda böyle bir kaç kişi dikkatimi çekiyor vistacılar ve xp ciler diye bölücülük yapılıyor bununda son zaöanlarda mahsus ve anlaşmalı bir lekilde yapıldığını tahin ediyorum