Xp Kullanıcı Sorunu

JngBg03
31-05-2011, 13:51   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

S.a arkadaşlar öncelikle böyle bir siteyi kurduğunuz için çok teşekkür ederim.Bana sizleri öven çok oldu hatta ben buraya kayıt olmadan bazı şeyleri burasının aracılığıyla öğrenmişimdir.
Neyse arkadaşlar benim çok büyük problemim var tabiki bu bana göre büyük ;
Şöyle anlatayım bilgisayara format attım ve bilgisayarı sorunsuz 3 gün falan kullandım fakat sonrası bilgisayarda ne olduysa sorun oluştu şöyleki görev yöneticisini açtığımda kullanıcı gözükmüyor artı herhangi bir yardım destek hizmetine tıkladığımda ise aşağıdaki resimdeki gibi hata geliyor sonra bazı bilgilerim kullanıcı görmediğinden midir nedir masa üstünde gözükmüyor.Şimdi belki güncel bir anti ile taratın diyeceksiniz fakat her daim güncel anti ile taratıyorum temiz diyor.Neyse uzun konuştum ama arkadaşlar durum bu format atalı daha 5 gün bile olmadı.Bazıları biliyorum desede anlatması çok karışık diye anlatmıyor ve sen en iyisi tekrar format at diyor.İnşallah aranızdan sorunu bilen ve bana yardımcı olabilecek birileri vardır.Size belki çözüm hakkında yardımı olur diye birkaç resimde gönderiyorum sorunla alakalı.

,

Jubei76
31-05-2011, 14:37   |  #2  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

Xp,de nasıl olduğunu hatırlamıyorum ama yönetici olarak yeni bir kullanıcı oluşturmayı denermisin bakalım aynı şey ondada olacakmı ?

Alparslananadolu
31-05-2011, 18:57   |  #3  
Alparslananadolu avatarı
Yıllanmış Üye
642 mesaj

Sorunu çözemezseniz bence format atın, sistemi yeniden kurun.

JngBg03
01-06-2011, 15:10   |  #4  
OP Taze Üye
2 mesaj

Malesef arkadaşlar yeni bir kullanıcı açmayıda denedim olmadı o nedenle herhalde son çare olarak format atacam istemeye istemeye de olsa çünkü daha yeni atmıştım.