xp kurma

utkan
10-11-2007, 19:57   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

öncelikle herkese iyi günler bende hp marka bilgisayar var ve bilgisayarı satın aldığımda yanında cd yoktu driver xp vs. ve sen bunu kendin yapıyorsun yani bilgisayar kendini hdd kurma gibi bir özellik var geldiginde media center kuruluydu ben buna xp professional kurmak istiyorum ama cd yi bilgisayarıma takıyorum boot ediyorum kurma ekranı geliyo ve bir süre sonra hata iletisi geliyor şöyle:
bilgisayarınızda bir hata algılandı ve zarar görmemesi için kapatıldı eğer bu ileti ekranıyla ilk defa karşılaşıyorsanız.... diye uzayıp gidiyor ve ben sonuçta xp yi kuramıyorum nasıl yaparım bunu yardımcı olursanı<z sevinirim şimdiden teşekkürler:)

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 10 Kasım 2007 21:18
1ol3irol
17-11-2007, 01:10   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,714 mesaj

ilk yapacağın iş acilen recovery dvd.si oluşturmak olsun da. sakın onu oluşturmadan format falan atma. bende de hp var ve yanında cd vermemişlerdi kendim oluşturdum. bende vistaya yükseltmek istiyorum ama sadece vistayı yüklüosun. sonra driver.larla uğraşıosun falan uzun iş yani. bence hiç bulaşma. ama dediğim gibi recovery dvd.sini mutlaka biran önce oluştur