xp nin işleri deilmi adamı deli eder!

HPQ-User
02-03-2010, 07:47   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

atif sormuş:
sorunum uğraşmamama rağmen çok garip bi sorun internetten mozilla gerek indirici programlarla indirmeme rağmen dosyalar (indikten sora gözükmüyor!!!!)  buda beni deli ediyo program yğklicem yok programların iindirdiği yerlerede bakıoym yok explorererinde zaten hep hata onlada indirmeye çalışsam hata raporu sorunu var zaten firefox 1inci tercih. dosyaları görünür yapmak ilgilene ustalara şimdiden teşekkürler klasör seceneklerini kurcaladım görünür falan yokk aynı _res çektim aynı_ regeditten de internet yardımıyla baktım aynı_gpedit.msc kurcaladım eski haline getirdim aynı__ şimdiden ilginiz için teşekkürleer

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
e5200_ 1tb WDsata2_HD4850_2GBramddr2 _gigabaytanakart_

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

Netron
02-03-2010, 14:23   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
468 mesaj

Bilgisyarınıza Anti virüs programıyla taratınızmı? eğer yok ise şunları deneyin

Spyware Doctor ve kaspersky anti virüs programı indirip kullanın

ayrıca indirdiğiniz dosyaları hangi diske ve hangi klasöre kayıt ettiğinize eminmisini? Farklı Kayıt Seçeneiğini kullanın,  bulamıyorsanız şununda deneyin indireçeğiniz dosyanın adını ve uzantısını yazın sonra Başlat / Ara / Dosya ya da Klasör.. programını çalışıtırıp dosyanın adını ve uzantısı yazın eğer yine bulamaz ise acilen makinanızı yukarıda verdiğim programlarla taratın.

Kapalı Hesap (169436)
02-03-2010, 15:28   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
280 mesaj

Browserını yükselt düşükse eğer Windows İnternet Explorer 8 i kullan Mozilla kullanmak istiyorsan en son sürümünü indirmeni tavsiye ederim.Bi de indirme programlarını iyi ayarla indirme hızlarını ve ineceği klasörü konumunu iyi bil öyle ayarla yine olmassa antivirüs taraması ve spy taraması yap güncelleyip tabi.