xp orjinallik sorunu

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
HPQ-User
07-05-2009, 21:16   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

gny sormuş:
benim bilgisayarımda bugün daha yeni olarak saatin üzerinde  yazılım sahteciliğine kurban gidebilirsiniz diye bişey çıktı.ve onu kaybedemiyorum nasıl yapabilirim acaba??

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
2.00 gb ram.512 mb ekran kartı. asus ati

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; tr; rv:1.9.0.10) Gecko/2009042316 Firefox/3.0.10

Banned
07-05-2009, 21:18   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

İllegal yönetmi chipte bulamazsınız google bir sorsanız binlerce kaynak  gösterir.

Legal yöntemi tabiki microsoftan orjinal yazılım almanız.

xmenevren
07-05-2009, 21:27   |  #3  
xmenevren avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
916 mesaj

update yaparsınnız o yazı çıkar.orginal yazılm veya orginal kopyası olmanızı öneririm.bilmiyorum belik regedit ayarlarından yok olma şansı vardır

gelefsane
07-05-2009, 21:53   |  #4  
Yıllanmış Üye
353 mesaj

korsan xp kullanıyorsunuz + bunun çözümünü chip gibi bir yerde arıyorsunuz.burdan bir cevap çıkmaz bu konuda ama siz crack serial v.s. diye bir GOOGLE amcaya danışın...orada tonla bulursunuz...

gny
08-05-2009, 07:59   |  #5  
Üye
90 mesaj

pc yi bu sabah açtığımda saatin üzerindeki yazıda simgede kaybolmuştu nasıl oluyor bu???

arifkrc
08-05-2009, 13:37   |  #6  
Yeni Üye
22 mesaj

illegal bi yöntem tarif ederdim ama. aslında etmemiz gerek MS nin bile okadar umrunda değiil chip bunu niye takıntı yapıyor. otomatik güncelleştirmeyi kapat gitsin. denetim masasında bulunur kendisi. Ayrıca korsan xp kullanmanın da bir sakıncası yok. ben ms in update sitesinden. korsan xp ile güncelleme yapıyorum. ms in bundan rahatsız olduğunu hiç sanmıyorum. 98 i dünyaya hayrına hibe etmedi.

HugOBoss___
08-05-2009, 15:03   |  #7  
HugOBoss___ avatarı
Yıllanmış Üye
2,011 mesaj
arifkrc
illegal bi yöntem tarif ederdim ama. aslında etmemiz gerek MS nin bile okadar umrunda değiil chip bunu niye takıntı yapıyor. otomatik güncelleştirmeyi kapat gitsin. denetim masasında bulunur kendisi. Ayrıca korsan xp kullanmanın da bir sakıncası yok. ben ms in update sitesinden. korsan xp ile güncelleme yapıyorum. ms in bundan rahatsız olduğunu hiç sanmıyorum. 98 i dünyaya hayrına hibe etmedi.
MS nin umurunda değil mi? arkadaşım adamlar yırtınıyo korsanla mücadele için... özellikle de türkiye de.. bill amca niye Türkiye de starter ı tanıttı zannediyosun...

ugly_joe_kid
08-05-2009, 16:14   |  #8  
Yeni Üye
32 mesaj

Pek de sorun değil internetten araştır bulursun.
Arkadaşlar adam okadar para cd'sine mi versin. Mübarek cd fiyatıda değil sanki market satın alıyoruz. Kaçak kullanma diyenlerin maddi durumları çok mu iyidir nedir. Microsoft bedava cd dağıtıyorsa tamam sorun yok yada makul bir fiyata microsoft 5 para etmez boş beleş bir site.

ugly_joe_kid
08-05-2009, 16:16   |  #9  
Yeni Üye
32 mesaj

Akşama kadar 2 programı ile bir oyana bir bu yana dönüp duruyor. Nedir bu yani kapansa belki internet ortamı için daha iyi olacaktır. Şimdi bir orijinal se7en cd'sinin fiyatı nedir acep.

Son Düzenleme: ugly_joe_kid ~ 08 Mayıs 2009 16:17
Turkish Developer
08-05-2009, 16:37   |  #10  
Turkish Developer avatarı
Yıllanmış Üye
671 mesaj
ugly_joe_kid
Pek de sorun değil internetten araştır bulursun.
Arkadaşlar adam okadar para cd'sine mi versin. Mübarek cd fiyatıda değil sanki market satın alıyoruz. Kaçak kullanma diyenlerin maddi durumları çok mu iyidir nedir. Microsoft bedava cd dağıtıyorsa tamam sorun yok yada makul bir fiyata microsoft 5 para etmez boş beleş bir site.
Başka bir teknoloji çağındamı yaşıyoruz acaba...?
söylemlerinizi okumak ile sınırlı tutmaya çalışacaktım fakat, aslında o kadar sebepsiz bir söylemi seçmişsinizki, sorunun cevabını aslında sizin bilmiş olduğunuzu belirtmek için yazma ihtiyacı duydum..

siz hayatınızda, otutruduğunuz yerde, evin kapısını açtığınızda hiç 150 $ (dolarlık) bir emek verilmiş paket veya hediyeyi beklemediğiniz bir yerden aldınızmı ?
Amerika değil, en yakın komşu ülkenizide bir kenara bırakın, ülkemizden dahi..

Lütfen biraz mantıklı olmaya çalışalım, bari boş düşünceleri ortaya atmamaya gayret gösterelim..

saygılar...

Son Düzenleme: Turkish Developer ~ 08 Mayıs 2009 16:38
HugOBoss___
08-05-2009, 18:40   |  #11  
HugOBoss___ avatarı
Yıllanmış Üye
2,011 mesaj

şu realiteyide gözden kaçırmayın  malum ülkemizin ekonomik durumu belli...  ülkemizde herkes orjinal kullansaydı bugün internet kullanıcılarının sayısı afrika ülkelerindeki internet kullanıcılarının sayısını zor geçerdi... insanların parası olup biraz ucuz diye korsan alsa sonuna kadar haklısınız...

senin paran yok öyle ise bütün dünyada ilim sayılan bu yazılımı öğrenmeye ve kullanmaya hakkın yok diyemezsiniz...

o zaman microsoft da tekel başatan bütün kuralları yıkıyor... ikinci ucuz genel saygınlık ve kullanabilirlilik görmüş yazılım varda insanlar onu kullanmıyorlar mı..

bi tane forum yetkilileri ya buranın kuralları gereği böyle sıkı davranıyor yada oturmuşlar chip gibi bi kuruma tuzları kuru her teknolojik imkan önlerinde... ohhh
tok açın halinden anlar mı...?

gny
09-05-2009, 12:58   |  #12  
Üye
90 mesaj

arkdaşlar ülkenin durumu bellidir..orjinal bi xp fiyatı dünyanın fiyatı onun yerine pardus yüklesek daha mantıklı değilmi.ama herşey microsoftun elinde yapacak bişey yok..ben netten araştırdım ve orjinalleştirdim xp yi..

karatutku49
09-05-2009, 13:19   |  #13  
Yıllanmış Üye
321 mesaj

Değerli arkadaşım ; o saatin üzerinde çıkan bir tür uyarıdır.
Sen bu durumdan LEGAL XP ile kurtulabilirsin.
Sana linki vereyim.Anti-virüsünü kapat ve linkten indirdiğini pcne kur.
NOT::(((LEGAL XPYİ KURMAK HAKKINDA, PROGRAMI ÇALIŞTIRDIĞINDA DA ORADA RESİMLİ ANLATIMI VAR.YANİ KOLAYCA YÜKLEYEBİLİRSİN.)))
VİRÜS YOKTUR.KASPERSKY 2009 DA TARANMIŞTIR.

Download

İllegal dosya paylaşımı yapmak YASAKTIR!

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 09 Mayıs 2009 13:35