Yandex'te idm?

cozcell
28-06-2013, 12:41   |  #1  
cozcell avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
373 mesaj

Arkadaşlar Yandex browser'da idm uzantısını yapamadım.Yardım eder misimiz. Yoksa yandex browser da idm olmuyor mu?Çünkü göremedim.

SypeR54
28-06-2013, 20:12   |  #2  
SypeR54 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 55
724 mesaj

Yandex.Browser da IDM çalışıyor. Ben kullanıyordum. Fakat bendeki versiyonu katılımsız olunca sapıttı önüne gelen her linki indirmeye başladı. Bende sinir olup kapattım IDM'yi. Ama Yandex.Browser ile IDM kullanabiliyorsun Chormium koduna sahip olduğu için.

DiamondMines
28-06-2013, 20:32   |  #3  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: cozcell  
Arkadaşlar Yandex browser'da idm uzantısını yapamadım.Yardım eder misimiz. Yoksa yandex browser da idm olmuyor mu?Çünkü göremedim.

Olur IDM yandex ile. Fakat en berbat browser neden kullanıyorsun Chrome varken?

SypeR54
28-06-2013, 20:37   |  #4  
SypeR54 avatarı
Yıllanmış Üye
724 mesaj

Berbat derken ? Şuan Yandex.Browser ve Chrome yüklü. 2sini de ölçtüm ve Yandex Chip Online'a daha çabuk bağlanıyor. Ama tek sıkıntı işte CCleaner hala Yandex'in depoladığı geçiçi dosyaları bilmiyor. Bende mecbur elle silmek zorunda kalıyorum. Yoksa Opera ve Chrome'un bileşimi bir tarayıcı :D

DiamondMines
28-06-2013, 20:45   |  #5  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj
Alıntı: SypeR54  
Berbat derken ? Şuan Yandex.Browser ve Chrome yüklü. 2sini de ölçtüm ve Yandex Chip Online'a daha çabuk bağlanıyor. Ama tek sıkıntı işte CCleaner hala Yandex'in depoladığı geçiçi dosyaları bilmiyor. Bende mecbur elle silmek zorunda kalıyorum. Yoksa Opera ve Chrome'un bileşimi bir tarayıcı :

Berbat derken toolbarları tek tıklamayla katılımsız şekilde yüklüyor ve bilmeyenler için ilk girilen siteleri yandex olarak belirliyor. Chrome çok sade ve temiz ve login olduktan sonra youtube kanalı ile de çok kullanışlı.

SypeR54
28-06-2013, 21:26   |  #6  
SypeR54 avatarı
Yıllanmış Üye
724 mesaj
Alıntı: DiamondMines  

Berbat derken toolbarları tek tıklamayla katılımsız şekilde yüklüyor ve bilmeyenler için ilk girilen siteleri yandex olarak belirliyor. Chrome çok sade ve temiz ve login olduktan sonra youtube kanalı ile de çok kullanışlı.

O konuda haklısın. Senkronizasyon ayarlarını biraz fazla abartmışlar.

cozcell
28-06-2013, 23:59   |  #7  
cozcell avatarı
OP Yıllanmış Üye
373 mesaj
Alıntı: DiamondMines  

Nası olduğunu anlamadım ama bilgisayarı kapatıp açtığımda idm düzeldi.Bence de chrome daha iyi.Ama benim bilgisayarda mı virüs var anlamadım,Chrome her girdiğimde ana sayfam google ve başlangıçta da google olsun diyorum ama google çıkmıyor.Bilgisayar daha yeni ve Orjinal Kaspersky İnternet Antivirüs programını kullanıyorum bir virüs bulamadı.Nasıl düzeltebilirim sizce?

cozcell
29-06-2013, 00:01   |  #8  
cozcell avatarı
OP Yıllanmış Üye
373 mesaj
 Nası olduğunu anlamadım ama bilgisayarı kapatıp açtığımda idm düzeldi.Bence de chrome daha iyi.Ama benim bilgisayarda mı virüs var anlamadım,Chrome her girdiğimde ana sayfam google ve başlangıçta da google olsun diyorum ama google çıkmıyor.Bilgisayar daha yeni ve Orjinal Kaspersky İnternet Antivirüs programını kullanıyorum bir virüs bulamadı.Nasıl düzeltebilirim sizce?

Yeniden mi yüklesem Chrome mu?

Son Düzenleme: cozcell ~ 29 Haziran 2013 00:01
DiamondMines
29-06-2013, 00:01   |  #9  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

Bende tam ayarlayamadıydım ilkden, sonra hallettim. Set pages diceksin ayarlardan olması lazım.

DiamondMines
29-06-2013, 00:08   |  #10  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

Yeniden mi yüklesem Chrome mu?

Olabilir. Böyle olması lazım: 

SypeR54
29-06-2013, 13:25   |  #11  
SypeR54 avatarı
Yıllanmış Üye
724 mesaj

chrome://extensions yaz adres çubuğuna. Eğer otomatik Google Store'a yönlendirirse ozaman Chrome virüslü bir eklenti bulaşmış demektir. Benim başıma geldi. Tam yönlendireceği zaman sayfa yüklemeyi durdur. Sonra orada geliştirici şekliyle göster deyip "Yönetici Yetkili" olan uzantının adını "regedit.exe" den arat bul ve sil. Daha sonra chrome yeniden başlat.