Yanıt verin lütfen

HPQ-User
20-05-2008, 16:19   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

tavci sormuş:
Ortak kullandığımız bilgisayarda Excel de hücreye bir bilgi girilmiş zamanında. Şimdi o hücreye ne yazarsam yazayım, karşıma çıkan uyarı "hücreye sadece ilk girilen bilginin yazılması grektiğini," girdiğim değeri değiştirip değiştirmeyeceğimi her seferinde soruyor. değiştir dersem değiştirerek devam edebiliyorum. Bu girişi nasıl iptal edebilirim. Bu bilgi bir anımsatma bilgisi değil belirtmek isterim. saygılarımla.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
Ortak kullandığımız bilgisayarda Excel de hücreye bir bilgi girilmiş zamanında. Şimdi o hücreye ne yazarsam yazayım, karşıma çıkan uyarı "hücreye sadece ilk girilen bilginin yazılması grektiğini," girdiğim değeri değiştirip değiştirmeyeceğimi her seferinde soruyor. değiştir dersem değiştirerek devam edebiliyorum. Bu girişi nasıl iptal edebilirim. Bu bilgi bir anımsatma bilgisi değil belirtmek isterim. saygılarımla.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1) ;  Embedded Web Browser from: http://bsalsa.com/; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)

reactor
23-05-2008, 20:50   |  #2  
reactor avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
287 mesaj

admin olarak bilgisayara giriş yaptıktan sonra o hücrenin üstüne gel ve delete  ye bas ok de belki sorunun çözülebilir..