(Yardım) Ati Güncel Driver Sorunu

bynmn
22-07-2009, 12:35   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Ati HD3650 Ekran Kartımın mevcut sürücüsü 8.6. Bu sürücüyü 9.6 sürümüyle güncellediğimde ekran 640x480 çözünürlük ve 4 bit renk li hale geliyor. Özellkilerden düzeltilmiyor denedim. Doğru ekran kartı için doğru işletim sistemi için doğu sürücüyü olduğuna eminim. Bu ekran kartını iki defa güncellemeye kalkıştım ikisindede hatayı alıyorum. Şİmdiden teşekkürler...<

PrQmatHeuS
22-07-2009, 12:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
280 mesaj

Eskisini kaldırmadan önce yenisini indir.
Burdan
Graphics Drivers & Software'a gelin kendi işletim sisteminize göre seçin ekran kartı driverını

Dahasonra eskisini pc den kaldırın. Yenisini yükleyin. Bazen güncellemeveya üstüne kurulunca ati ekran kartı driverları hata verebiliyor. Benhiç güncellemiyorum, direk sitesinden indiriyorum yenisini.

Son Düzenleme: PrQmatHeuS ~ 22 Temmuz 2009 12:51
bynmn
22-07-2009, 13:04   |  #3  
OP Taze Üye
8 mesaj

bende sürücüyü buradan indirmiştim . Fakat üzerine yüklemiş olmamdan kaynaklanabilir. Birde öyle deneyelim. Teşekkürler.

bynmn
23-07-2009, 00:44   |  #4  
OP Taze Üye
8 mesaj
Alıntı: PrQmatHeuS  
Eskisini kaldırmadan önce yenisini indir.
Burdan
Graphics Drivers & Software'a gelin kendi işletim sisteminize göre seçin ekran kartı driverını

Dahasonra eskisini pc den kaldırın. Yenisini yükleyin. Bazen güncellemeveya üstüne kurulunca ati ekran kartı driverları hata verebiliyor. Benhiç güncellemiyorum, direk sitesinden indiriyorum yenisini.

Sorun çözüldü, olay tamamdır teşekkürler. :):)