Yardım Edin Lütfen...

uzo_1234
23-02-2012, 12:09   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Değerli Chıp üyeleri Samsun R540 laptop aldım windows 7 homebasic 64 bit işletim sistemli ben daha verimli çalışması için xp ye çevirdim içinde recovery alanı olduğunu bilmiyodum ve recovery alanınıda sildim şimdi tekrar windows 7 homebasic 64 bit işletim sistemini yükledim ve recovery yi tekrar yüklemek istiyorum programı var yüklemeye çalışıtğımda 'sisteminizde recovery alanı bulunmamaktadır ' diye hata alıyorum bu konuyla ilgili bilgisi olan lar yardım cı olursanız çok sevinirim.

Erdem_Aydın
23-02-2012, 12:34   |  #2  
Erdem_Aydın avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 18
1,628 mesaj

Recovryi silmişsin geri gelmez o. Güme gitti senin home basic. Recovery olarak tabi.
Netten home basic indirip laptopun altındaki ürün anahtarını girerek orjinal olarak kullanabilirsin sistemi.
Recovry içinde bi yetkili servisiyle konuş belki bi yardımları dokunur.

Kapalı Hesap (172709)
23-02-2012, 18:55   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

http://www.tamindir.com/acronis-true-image-home/

erdem552 yazdığı yap vede üsteki linteki programı kullan yanlız ücüretlidir
Netten home basic indirip laptopun altındaki ürün anahtarını girerek orjinal olarak kullanabilirsin sistemi.

http://www.cozumpark.com/blogs/w ... nde-imaj-almak.aspx

birde böyle yapabilirsin.

Alıntı: uzo_1234  
Değerli Chıp üyeleri Samsun R540 laptop aldım windows 7 homebasic 64 bit işletim sistemli ben daha verimli çalışması için xp ye çevirdim içinde recovery alanı olduğunu bilmiyodum ve recovery alanınıda sildim şimdi tekrar windows 7 homebasic 64 bit işletim sistemini yükledim ve recovery yi tekrar yüklemek istiyorum programı var yüklemeye çalışıtğımda 'sisteminizde recovery alanı bulunmamaktadır ' diye hata alıyorum bu konuyla ilgili bilgisi olan lar yardım cı olursanız çok sevinirim.
Son Düzenleme: Kapalı Hesap (233547) ~ 23 Şubat 2012 19:13