yasakları aşamıyorum :(

enqazaq
15-05-2011, 19:18   |  #26  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

yasak usul usul devreye giriyor da ondan
dns filan hikaye
geçtiğimiz ay biliyorsunuz site isminde geçen bazı kelimeleri açıklayıp bunları yasakladık demişlerdi
şimdi de çocuk istismarını öne sürüp istemedikleri yada mualif olan her türlü siteyi kapatabilecek daha genel yasağı devreye alıyorlar
bu yaşadıklarınız sonun başlangıcı

ScienceNET
15-05-2011, 20:02   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
787 mesaj

Şu bir ay içinde yurtdışı çıkışlı websiteme DNS siz giremiyorum. Websitem tamamen legal ve yaş sınırlaması yoktur. İsveçli bir şarkıcı için yapılmış bir hayran sitesi. Bu kadar temiz olan bir website nasıl oluyor da yasaklanıyor?

Bu internete birşeyler oluyor... ;(

tatalanya
16-05-2011, 10:56   |  #28  
tatalanya avatarı
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj

yazıklar olsun, aslında saglayıcıları yola getirmemiz lazım,kalabalık bir kitle internet aboneligini iptal ettirirse(btkye karsı biseyler yaparlar) ne yazıkkı cogu kullanıcı taahütle sözlesmede oldugu için zor birsey bu da...

yvzhn
16-05-2011, 17:58   |  #29  
Yıllanmış Üye
205 mesaj

http://hidemyass.com/   şu siteyi dene bide ben bununla giriyodum yasaklı yerlere

umutumut
17-05-2011, 03:31   |  #30  
Yeni Üye
32 mesaj

ULTIMATE PC Atölyesi !!!!!!

Evinizde ve işinizde bilgisayar arızalarını kolaycagidermek sizi mutlu etmez mi?
Bilgisayar Onarım bilginizi en üst seviyelere çıkarmayane dersiniz?
Her problemde bilgisayarınıza format atılıp her şeyinizinyerinin değişmesi sinirlerinizi bozmuyor mu?

“İçeride sizin için hazırlanmış çok zengin bir içerik varacele edin bu fırsatı kaçırmayın. Evinizde, işinizde size her an yardımcıolacak bir ürün var “

tatalanya
05-11-2011, 17:30   |  #31  
tatalanya avatarı
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj

Arkadaşlar bana dns demeyin artık,dns olayını çok iyi bilen biriyim,vekil sunucu,dns adresi vs hiçbirşey yasakları aşmama yardımcı olmuyor artık,host yada tunel ile ugrasmadan sitelere ulaşmamın başka bir yolu yok mu ?