yazıcı

HPQ-User
08-08-2007, 10:01   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

fako sormuş:
bilgisayarıma internetten kaspersky antivirüs programını indirdim ve bilgisayarımı inanılmaz derecede kastı. indirdiğim programı silmek istedim fakat silemedim.bilgisayarı  bir bilgisayarcıya götürdüm ve format attılar.format atıldıktan sonra bilgisayara bağlı  bulunan yazıcı çalışmadı. bunun sebebi ve çözüm yolunu nedir???

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
bilgisayar exper marka olup bir senelik bilgisayar ve normal ve özelliklere sahip.

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1)

Borga-x
08-08-2007, 10:15   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Sürücüler doğru olmayabilir. Yazıcının sitesinden güncel sürücüleri kurup yüklemeniz sorunun çözümü olabilir. Eğer son indirdiğiniz sürücülerde çalışmıyorsa sürücüleri manuel olarak yüklemeniz gerekebilir. Bunun için başlat>yazıcı ve faxlardan sol tarafta ustte yenı yazıcı ekleme sihirbazını çalıştırınız ve karsınıza cıkan seceneklerde üsttekini seçiniz (benim XP ingilizce oldugu ıcın turkce karsılıgını tam hatırlamıyorum) daha sonra yonergelerı izleyerek prınterı manuel olarak kurun.Sorun devam ederse buraya tekrar yazınız. bu arada kullandıgınız sıstemı buraya yazarsanız sıze uygun antıvırusleri de tavsıye edebılırız.

benersince
08-08-2007, 10:23   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,283 mesaj
Borga-x
Sürücüler doğru olmayabilir. Yazıcının sitesinden güncel sürücüleri kurup yüklemeniz sorunun çözümü olabilir.
ya bide kasperi silmek için formata ihtiyacınız yoktiki tabi güvenli moddanda kalmıyorsa

sssalways
09-08-2007, 20:40   |  #4  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
78 mesaj

uyanik 'bilgisayarci'larin para kazanma yöntemi..