yazılım hatası ile kilit

barnato1987
03-11-2011, 11:21   |  #1  
barnato1987 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

Değerli katılımcı arkadaşlarım,bilgisayar dünyasında çok fazla bilgili olmamama rağmen kullanacak kadar bilgim var fakat taktir edersinizki bazı proğramlar insanı çaresiz bırakabiliyor,kısa yazmak istiyorum,yeni bir bilgisayar aldım.(casper) windows 7 home basic sp 1 (em) yüklüydü bana satarken hiçbir sorun yaşamazsın içinde tüm proğramlar mevcut sadece düğmesine basacaksın dendi bende oh ne güzel külüstürden kurtuldum diye sevindim fakat daha 4 ay oldu bir sabah açtım kilitlenmiş bildiğiniz gibi garanti süresince hiçbir tarafını açamıyoruz aldım yetkili servise götürdüm,donanımda hata olmadığını sadece yazılım hatasından yada kablolardan olabileceğini söyledi açık vaziyette şimdilik kullanıyorum fakat belli süre sonra aynı sorunun çıkabileceğini yazılımın düzeltilmesi gerektiğini bildirdiler ve benden servis ücreti talep ettiler ben emekli maaşı ile geçiniyorum 45 tl vermek bütçemi sarsacak benim yapabileceğim birşer varsa lütfen yardım edin,cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Not: Sadece Excel 2003 ü Cd. den yükledim..

Emekli bir Matbaacı

quEsa
03-11-2011, 11:36   |  #2  
quEsa avatarı
Yıllanmış Üye
158 mesaj

amca kullanici adinda neden 1987 var? :D

barnato1987
03-11-2011, 23:29   |  #3  
barnato1987 avatarı
OP Taze Üye
7 mesaj

Yardım edebilecek biri yokmu?......galiba çok zordayım!! konu önemli gibi.....kimse ilgilenmediğinden...Ağlıyor