yeni anakart aldım yorumlarınızı bekliyorum

evren3
13-06-2010, 19:33   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
40 mesaj

AMD tabanlı ECS  GF8200A anakart şiparişi verdim bugün hepsiburada.com a bu anakartta 4 adet DIMM olması ddr2 olması hoşumagitti. bu anakartla düzeceğim bilgisayarı işlemci ram filan önerileriniz nelerdir sölerseniz sevinirim

qøLGè•
13-06-2010, 19:40   |  #2  
qøLGè• avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
235 mesaj

Düşük bütçeli kullanıcılara yönelik tümleşik anakartlara ağırlık veren ECS, bu defa inceleme sayfalarımıza NVidia GeForce 8200 grafik işlemcili modeliyle katılıyor. İlk kez bu yonga ile tümleşik anakartlarında DirectX 10 desteği sunmaya NVidia performans anlamında da çok iddialı. Phenom işlemcileri destekleyen AM2+ soketine sahip anakartta orta seviye 4 çekirdekli bir Phenom işlemciyle ve 2 GB bellek ile yaptığımız denemelerde Crysis'i makul ayarlarda sorunsuz çalıştırdı. Tabii bunda kartın sistem belleğini 512 MB'a kadar paylaşabilmesinin de büyük bir önemi var. Tek bir parçadan oluşan 8200 yongası az yer kaplamasına rağmen anakart ATX formunda üretilmiş. Genişlemeye yatkın sayıda slota sahip anakartın arka paneli de kullanıcısını tatmin edecek kadar zengin. Analog görüntü çıkışının yanında HDMI arabirimi bulunan panelde 6 adet USB portunun dışında eSATA bağlantısı dikkat çekiyor.

yani 2gb ve üstü Ram gerekir