yeni bir site kurmak

sword109
19-02-2012, 18:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

arkadaşlar 5 yıldır crm işi yapıyorum.
elimde türkiyenin her yerinden 2 milyon iş yeri kaydı var.
bu kayıtlarla başlayarak bir iş rehber sitesi kurmak ve geliştirmek istiyorum. bu sonuçta benim mesleğim.
anlamadığım kısım internet sitesi olayının para kazanma kısmı. bu tip bir site hakkını veren ciddi bir site sizce yeterli tıklamaya ulaşabilirmi.? ulaşırsa para kazanırmı ? benimki sadece bir hevesmi.?
ne düşünüyorsanız açıkça yazın lütfen bilgiye ihtiyacım var.

işyerlerinin kayıtlarını almak benim işim. ben işin o kısmını nasıl halledeceğimi biliyorum.
bilmediğim kısım bir sitenin maliyeti, onu yayında tutmanın maliyeti, google reklamları değilde ajanslardan reklam alabilmek için gerekli olan tıklanma sayıları gibi.
saygılarımla.

kocaeli4141
19-02-2012, 19:09   |  #2  
Yıllanmış Üye
171 mesaj

bak bende meraklandım şimdi bende bunları aslında merak etmiyor değilim elbet bilen biri vardır :)

sonmezz
19-02-2012, 19:14   |  #3  
Taze Üye
16 mesaj

tıklanarak para kazanma işini bende biliyorum ama şunu söyleyebilirim. site kurmak için hosting yani netten arsanı alıyosun :)  en az 20-30 TL ye paketler var 1gb veri koyabiliyosun sitene.işte tıklanma trafiği var yani siteye aynı anda kaç kişi aktif girebilir gibi vs.
bak sana örne olarak şu siteyi veriyim bi gezin;   http://www.domainsitesi.com

gar.r
27-03-2012, 20:54   |  #4  
Taze Üye
7 mesaj

hosting için benim kullandığım bir site var firmanın adı teknotel 7/24 ekibi fln var her zaman yardımcı olurlar ücretleride uygun dilersen ben sana teknotelin hosting hizmeti verdiği linki verim teknotel hosting 
dediğim gibi fiyatları uygun ve teknik konuda hiç bir zaman sıkıntı yaşatmadılar bana hemen yardımcı oluyorlar