Yeni Haber sayfaları

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Cem Şancı
04-02-2006, 15:18   |  #1  
Cem Şancı avatarı
OP CHIP Editör
Teşekkür Sayısı: 0
35 mesaj

Şubat sayımızla birlikte dergideki önemli değişiklerden birinin haber sayfalarındaki değişim olduğunu göreceksiniz.

Derginin içine yayılmış ayrı haber sayfaları yerine, tüm haberleri derginin başında güncel başlığı altında topladık. Daha rahat okunabilmesi için başlıkları biraz büyütüp, ilgi çekici görsellere sahip haberlerin görsellerini, eskisine oranla, daha büyük kullandık.

Şubat sayısını alan okuyucularımızın haber sayfalarına  (Güncel bölümü) yönelik yorumlarını da duymak isterim.

bug_lavacı
07-02-2006, 16:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
318 mesaj

Henüz almadım ama inanın haber sayfaları benim için çok önemli zira telekomla ilgili olsun gsm le ilgili olsun ilgimi çekiyor...

Banned
09-02-2006, 14:44   |  #3  
Banlandı
1,204 mesaj

malesef şubat sayısını alamadım yorum yapamayacagım ama degişiklik iyi olmuş

dagınıklık ortadan kalkmış.

Banned
09-02-2006, 21:22   |  #4  
Banlandı
621 mesaj

ürün incelemelerini azaltın çoğu internette gördüğümüz şeyler ben şahsen o sayfaları es geçiyorum  es geçilen sayfa fazla olunca insanın canı sıkılıyor..teknik hizmet veren bölümünüz vardı şimdi yok faydalı oluyordu hatta bu bölümü arttırın.oyun inceleme bölümünü arttırın popüler oyunları inceleyin.bilgisayarların teknolojide kullanıldığı yerler ile ilgili makaleleri arttırın birde ne olursunuz ekran kartı incelemesi yapmayın gına geldi.sayfaların grafik dizaynı iyi değil sayfaları ilgi çekici yapın.şimdilik aklıma gelenler bunlar.başarılı çalışmalar.