yeni internet tarifesine hayır kampanyası

mahsun494
14-08-2010, 08:07   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
136 mesaj

Şikayetlerinizi özellikle kotaları Adil kullanım noktası saçmalığını güzel bir yazıyla BTK'nın görevli uzmanları Ahmet Darıcı ( [email=adarici@btk.gov.tr]adarici@btk.gov.tr[/email]) ve Mehmet İleri( [email=mileri@btk.gov.tr]mileri@btk.gov.tr[/email]) ye gönderebilirsiniz. ben gönderdim bile lütfen herkes göndersin yada güzel bir yazı yazın onu yolluyalım artık koyun olmayın bir mail ile kolunuz kopmaz eğer kazıklanmak istiyorsanız onu bilemem ben 5 mail adresimden mail atım bile:D

Anket
mcafee23 ayrılmıştır
14-08-2010, 12:40   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

yollasan kararlarından vazmı geçecekler.
Milyon dolarların döndüğü bu alemde sadece sinek vızıltısı oluruz.Boşuna yorulmayın

kedij
18-08-2010, 00:53   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
142 mesaj
Alıntı: mcafee23  
yollasan kararlarından vazmı geçecekler.
Milyon dolarların döndüğü bu alemde sadece sinek vızıltısı oluruz.Boşuna yorulmayı
hatta övelim iyi yapıyorsunuz biz memnunuz şikayet etmiyoruz. siz en doğrusunu yapıyoruz diye mail atalım

mcafee23 ayrılmıştır
18-08-2010, 02:51   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

ttnet ve btk'nın yeni tarifeleri kamuoyuna sunduğu,görüş aldığı ve bu görüşlere göre haraket edeceği tamamen bir yalandır.Sadece olayı duyurmak ve aboneleri bilgilendirmek ve buna alıştırmak amaçlı bir icraattır

Tarifelere geçiş için onay tarihi bellidir.Kamuoyundan gelecek anket cevabı ve şikayet mailleri ne olursa olsun bu tarifelere geçilecektir.Bunun için harcanan paralar altyapı ve sistemlerden,senin benim görüşüm veya rahatsızlığım yüzünden vazgeçmez/geri dönmezler.Ayrıca bugüne kadar hangi şikayetini dikkate aldılar.

İnternet konusu Ttnet'in elinde tekel halinde olduğu için ben ne verirsem kullanırsınız havasında olacaklardır.Bu tekelcilik ne zamana kadar sürer derseniz "ne zaman bir şirket çıkar Ardahandan Kars'a Hakkari'den Edirneye kadar kablo döşerse işte o zaman zamanında devletin olan ve devletin parası ile bu sahip olduğu altyapıyı oluşturan ve daha sonra hiç pahasına satılan Ttnet'e rakip olabilir."
Bu da imkansız bir şey olmamakla beraber sıfırdan bugünkü haline getirmek 25 sene gerektirir.

Bu yüzden hayalci olmayalım.Ne zaman yaptırım uygulatabiliriz biliyor musunuz?Toplu ve kitle halinde aboneliklerimizi iptal ederek ve kararlı duruşumuzu istediğimizi alana kadar bozmayarak bir şekilde yaptırım uygulatılabilir tekelci zihniyete fakat burada bu tepkiyi gösterebilecek milyon ve milyonlardan bahsediyoruz.Bu kadar insanı da bir araya getirip böyle bir harekete yöneltmek imkansız gibi.

Bizim facebook ve msn'ci halk maalesef tepki koyamaz.Çünkü bir gün bile facebook'dan uzak kalamayan bir millet olduk artık.İnternetin saatini 1 TL bile yapsalar (ki günlüğünü yaptılar yakında saate de indirirler bunu).Bizim insanımız kullanır.Hiç kusura bakmayın...

Ciddi diyorum bu konuda boşuna yorulmayın.Benim bu konudan 3 aydır haberim var.Mayıs ayında daha sizin bu konudan haberiniz bile yoktu.

Hatta bir konu içeriğinde "Ttnet önümüzdeki aylarda veya yıllarda kaos yaratacak bir karara imza atacak.Bu karar abonelerle ilgili" diye bir ipucu vermiştim.Ve dahası da var ama bunları buradan açık açık yazamıyorum.Çünkü işin ucunda çok sevdiğim bir arkadaşımın geleceği ve kariyeri var.İşyerinde problem yaşamasını istemem

Son Düzenleme: mcafee23 ayrılmıştır ~ 18 Ağustos 2010 03:08