Yeni Medal of Honor'ı multiplayer deneyin

CHIP Online
13-06-2010, 17:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Beklenen Medal of Honor'ın multiplayer betasını arkadaşlarınızla deneme imkanınız var...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/yeni ... -deneyin_20622.html

Resimlerle: E3'ten 2010'un en bomba oyunları!

Play.com'a göre; yeni Medal of Honor oyununun, çoklu oyunculu beta sürümü Temmuz'un 5'inde oynanabilir olacak. Ancak çoklu oyunculu beta sürümü arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız yapmanız gereken şey oyunu şimdiden sipariş etmek. Ayrıca bu beta aşaması 17 Temmuz'da bitecek.

Medal of Honor ilk çıktığı zamanlarda, çoğu oyunun yapamadığını yapmış ve oyunculara İkinci Dünya Savaşı'nı birebir yaşatmıştı. Omaha Kumsalı'na ilk çıkışı hala hatırlayan birçok oyuncu vardır. Ancak bu sefer oyunun 10 yıllık İkinci Dünya Savaşı geçmişinden sonra, Medal of Honor savaşı günümüze taşıyor ve sizleri Afganistan'ın ortasını atıyor.

Electronic Arts'ın Medal of Honor'ı Avrupa'da Xbox 360, Playstation 3 ve PC için 15 Ekim'de raflarda olacak.a

Tüm konu: Yeni Medal of Honor'ı multiplayer deneyin

Resimlerle: E3'ten 2010'un en bomba oyunları!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Yeni Medal of Honor, Call of Duty'i tahtından indirebilecek mi?

heatblast
13-06-2010, 18:34   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,260 mesaj

indiremez

TnDnmz
13-06-2010, 22:06   |  #3  
TnDnmz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 20
2,235 mesaj

Tek bu oyunu bekliyorum o sene...

Ultiahmate
20-06-2010, 23:23   |  #4  
Ultiahmate avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
52 mesaj

Belli olmaz Infinity Ward dağıldı. Medal of Honor oynanabilirliği, oyunun içine sürükleyiciliği, hikayesi, ve görüntü kalitesi iyi çıkarsa durumu patlatabilir.
Ben Medal Of Honor öne geçsin istiyorum. Rekabet kızışsın. Böylece oyunculara daha iyi oyunlar gelsin :9