Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi 1.5.2

invertor
05-12-2009, 19:47   |  #26  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 2
52 mesaj

Saygısızlığın luzümatı yok Kaya Erdoğdu

Bunları ben değil sen yazdın  Neye dayanarak böyle yazıyorsun  iyi birşey yazmış gibi birde savunuyorsun!

Sadece bu 2 mesajını örnek olarak ekleyeyim:

şunların yüzeysel   bir analizini yapalım bakalım hangi akla ve mantıkğa yatıyor?

Alıntı: Kaya Erdoğdu  
Böyle abidik gubidik programlara güven olmaz.Her tavsiye edilen programı yükleseydik ohoo virus yatağına dönerdik.

Müneccim usulü yorum olmuş  bilinçsiz yanlış yorum

Yorum olsun diye yorum yazacağım tabi niye arkadaşları uyarıyoruz yüklemiyoruz diyemi ?
Hem niye  yorumyazmayalım burası adı üstünde forum indirip incelemem çünkübilgisayarımda  klawyemin her tuşunu kaydeden bi program yok + güvenlikaçığı var diyede tutturmadım bu tür yazılımların çoğunu virus programları VİRÜS olarak görüyor ki yalanda söylemiyor.
Bu yorumunda  cahilliğin daniskasıdır.  Burası çiftlik değil  öyle istediğin gibi at koşturamazsın .

Özür dileyeceğin yerde gittikçe kendini rezil ediyorsun hala farkında değilsimisin Kaya Erdoğdu  kendine çeki düzen ver!

Abi tavsiyesidir dikkate alman dileği ile

Saygılarımla

Kaya Erdoğdu
05-12-2009, 19:56   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,281 mesaj

Madem akıla mantığa sığmıyor sende cevap yazma.cahilliği 2 veya 5 yorumla anlamayamazsın ki burasıda forum yazılanlarla hiçççççç anlayamazsın sen benim kim olduğumu yerde çalıştığımı yerde okuduğumu ne yediğimi ne içtiğimi bilmiyorsun cahil diyorsun CAHİL OLAN SENSİN farkında değilsin.

invertor
05-12-2009, 20:14   |  #28  
OP Üye
52 mesaj
Madem akıla mantığa sığmıyor sende cevap yazma.cahilliği 2 veya 5 yorumla anlamayamazsın ki burasıda forum yazılanlarla hiçççççç anlayamazsın sen benim kim olduğumu yerde çalıştığımı yerde okuduğumu ne yediğimi ne içtiğimi bilmiyorsun cahil diyorsun CAHİL OLAN SENSİN farkında değilsin.

Kusura bakma ama kim olursan ol  görünen köy klavuz istemez  cahilliğine veriyorum.
Hala özür dileyeceğin yerde saygısızlık etmeye devam ediyorsun Kaya Erdoğdu!  Bu gidişle etmeyede devam edeceksin gibi...

Saygılarımla

S3Z3R
05-12-2009, 20:19   |  #29  
Taze Üye
19 mesaj
Kendi kendini rezil etme :)

Senin gibisini görmedim şaka gibisin :D
Program iyi bir şekilde çalışmaktadır.Lütfen konuyu kirletmeyin.

Saygılarımla...

_eFeKenTLi_
21-12-2009, 23:39   |  #30  
_eFeKenTLi_ avatarı
Yıllanmış Üye
716 mesaj

siz nekadar zeksiniz ya bunu güvenlik yazılımı şirketleri nasılda düsünememis harcanıyorlar burda vallaha . bu program yapımcısının pclere sızması ıcın kullanmıs oldugu bır yazılım olmasın . guvenlık yazılımları bunları tespıt etmek ıcın vardır . elbette bu exeler ıcın bır verı tabanı olusuturyorlardır . zaten senınde dedıgın gıbı msnmsgr.exe dosyasının adını degısrırebıldıklerını soyluyor bu program hıkaye bence uydurma bırsey . demıskı bıde bız yaptık ıyıde sız kımsınız kıme calısıyorsunu onu ogrenelım ???

Arkadas bırde demıskı wındows 7  ve vistada yöteci olarak calıstırın demıs nıye ??  tabı program bır keyloger ve yonetıcı parolasını almak ıcın bır komplo . yonetıcı parolasına gırmeden program onaysız degısıklıge ugrayamayacagı ıcın bır komplo bence . peeeeeeeeeeeeeeeeeeee  . kendı elımızle yonetıcı parolasına gırıp calıstırcaz ve hop parola sızın elınızde sonra ıstedıgınız gıbı at oynatın pc de .  

bence sen bu programı hacked sıtelerınde  paylas orda bu programa atlayan 10 yasındakı  cocuklar baya cıkar 
https://www.chip.com.tr/forum/tas ... dikkat_t143257.html
sen kendı kendıne ele verıyorsun   :D  bır once actıgın konu baslıgınaaa  haha  haa ...
bu programı kullanmamız ıcın once zemın hazırlamıssın sonra bu programı paylasmıssın dedıgım gıbı hacked sıtelerıne yavas yavas kayy .  bılmıyorsan adres vereyım . orda programlar bolumune koy orda senın gıbı 100 lerce haserelı paylasm yapanlar var  . . .

Son Düzenleme: _eFeKenTLi_ ~ 21 Aralık 2009 23:45
invertor
22-12-2009, 11:35   |  #31  
OP Üye
52 mesaj
Alıntı: _eFeKenTLi_  
siz nekadar zeksiniz ya bunu güvenlik yazılımı şirketleri nasılda düsünememis harcanıyorlar burda vallaha . bu program yapımcısının pclere sızması ıcın kullanmıs oldugu bır yazılım olmasın . guvenlık yazılımları bunları tespıt etmek ıcın vardır . elbette bu exeler ıcın bır verı tabanı olusuturyorlardır . zaten senınde dedıgın gıbı msnmsgr.exe dosyasının adını degısrırebıldıklerını soyluyor bu program hıkaye bence uydurma bırsey . demıskı bıde bız yaptık ıyıde sız kımsınız kıme calısıyorsunu onu ogrenelım ???

Arkadas bırde demıskı wındows 7  ve vistada yöteci olarak calıstırın demıs nıye ??  tabı program bır keyloger ve yonetıcı parolasını almak ıcın bır komplo . yonetıcı parolasına gırmeden program onaysız degısıklıge ugrayamayacagı ıcın bır komplo bence . peeeeeeeeeeeeeeeeeeee  . kendı elımızle yonetıcı parolasına gırıp calıstırcaz ve hop parola sızın elınızde sonra ıstedıgınız gıbı at oynatın pc de .  

bence sen bu programı hacked sıtelerınde  paylas orda bu programa atlayan 10 yasındakı  cocuklar baya cıkar 
https://www.chip.com.tr/forum/tas ... dikkat_t143257.html
sen kendı kendıne ele verıyorsun   :D  bır once actıgın konu baslıgınaaa  haha  haa ...
bu programı kullanmamız ıcın once zemın hazırlamıssın sonra bu programı paylasmıssın dedıgım gıbı hacked sıtelerıne yavas yavas kayy .  bılmıyorsan adres vereyım . orda programlar bolumune koy orda senın gıbı 100 lerce haserelı paylasm yapanlar var  . . .

Sende kaya erdoğdu gibi başladın 40 tır yazıyorum boş boş yorum yazmayın diye  ilk sayfada yazılan mesajları iyice incele.

Hiç birşey bilmiyorsan google dan araştırabilirsin bahsetmiş olduğum keylogger isimlerini  kaç kişinin canı yanmış ve temizleme yöntemi için kimin anlatımı örnek alınmış.

Zeki olduğum için böyle bir anlatma gereksiniminde bulundum  işine geliyorsa kullanırsın gelmiyorsa kullanmazsın.

Bu yorumlarınızda sonra aklıma gelen şey;
Yoksa sendemi  adı geçen keyloger ları kullanıyorsun.
Bunun yayınlanması deşifre oluyorsunuz diye  senindemi işine gelmiyor

İncelemeden konuyu bukadar terslediğine göre  var birşeyler sende

Not:
[url=https://www.chip.com.tr/forum/tas ... dikkat_t143257.html]https://www.chip.com.tr/forum/tas ... dikkat_t143257.html[/url]
Burdaki konuya birşey yazmamamışsın :D 
Söyle bakalım bana başlangıçta taskmgr.exe diye bir program çalışırmı? Çalışırsa ne işe yarar  konudaki resimi örnek alarak anlatabilirsin

size engüncel tespit etme ve temizleme yöntemlerini sunuyoruz  senin yaptığına bak  varsende birşeyler var

Son Düzenleme: invertor ~ 22 Aralık 2009 11:40
_eFeKenTLi_
23-12-2009, 08:32   |  #32  
_eFeKenTLi_ avatarı
Yıllanmış Üye
716 mesaj

bı once acmıs oldugun konuyu oku . ama burdada soylıyeyım .   bu trojen ve keyloger larda tıcarı amacla yapılmıs ve tamamen ıs adamlarının ıslerını hafıfletmek ıcın yapılan yazılımlarda . ee ne oldu zamanla yapısı degısıp degısık kotu amaclarda kullanıldı .  senın yapmıs oldugun yada nerden alıntı yaptıgın programı ıse tıcarı amacla yapıldıgını yazmıssın .
1.   tıcarı amacla yapılmıs program daha once vermıs oldugun dowloads lınkınde free olarak verılıyor .
2.  tıcarı amacla yapılmıs programın hıcbır sekılde fırma ısımı vs vs vs dıjıtal ımzası yok .
3.  guvenılır sıtelerın hıcbırınde bu program yok
4. nedense hacked sıtelerıınde bırde ne oldugu bellı olmayan sıtelerde vede gezgınlerde var . tabı gezgınlerı suclamak hos olmaz bu tamamen denetımsızlık .
5. bu program bence yasal yollarla uretımı onay verılmıs bır yazılım degıl .  zaten bır programın adı da bu sekılde olmaz yenı nesıl keyloger bılmemneeee ..  sırf goze carpsın dıye bu ısım verılmıs . kis2010  yada aviranın yada bıt defendırn ısımı nıye bu haserelerle ılgılı degıl cunku hepsı yasal yazılım hepsının bır tıcarı adı unvanı var  hanı bu programın nerde .
     sen cok bılgılı ısen ben veya bızlerde bılınclı kullanıcıyız .

_eFeKenTLi_
23-12-2009, 09:08   |  #33  
_eFeKenTLi_ avatarı
Yıllanmış Üye
716 mesaj

oncelık olarak flot yaptıgım ıcın uzgunum . arkadaslarımız  bu programın ne oldugunu anlamak ıcın suphecı sorularla yorum yapılmıs halıyle . nedense invertor arkadasımız ıse butur soru soranlara oyle bır cevap vermıskı sankı herse kendısı bılıyor  vede hep kendını savunma amaclı cevaplar .  
      bu exe lerın bulasmaları okadarda kolay degıl  bırkere . bu exelerı bulmak ıcınde programa gerek yok . ustelık bu programda sısteme bulasmasını onlemıyor . bulasmıs olan exelerı gosterıyor al hayrını gor bulastıktan sonra tespıt eden programı . bu programın kendısı yenı nesıl keyloger bence

invertor
23-12-2009, 10:22   |  #34  
OP Üye
52 mesaj
oncelık olarak flot yaptıgım ıcın uzgunum . arkadaslarımız  bu programın ne oldugunu anlamak ıcın suphecı sorularla yorum yapılmıs halıyle . nedense invertor arkadasımız ıse butur soru soranlara oyle bır cevap vermıskı sankı herse kendısı bılıyor  vede hep kendını savunma amaclı cevaplar .  
      bu exe lerın bulasmaları okadarda kolay degıl  bırkere . bu exelerı bulmak ıcınde programa gerek yok . ustelık bu programda sısteme bulasmasını onlemıyor . bulasmıs olan exelerı gosterıyor al hayrını gor bulastıktan sonra tespıt eden programı . bu programın kendısı yenı nesıl keyloger

@_eFeKenTLi_  ve Konuyu karalamak isteyenlerin dikkatine

1: @_eFeKenTLi_   Temizliği anlatılan keyloger'in  download linki tarafımdan verilmemiştir vermiş olduğum link Yeni nesil keyloger tespit etme sistemidir.

2: Download link'ini eklemiş olduğum Yeni nesil keyloger tespit etme sisteminnin  amacı aşağıdaki gibidir:

Standart olarak taskmgr.exe, dllhost.exe, msnmsgr.exe, scvhost.exe, svchost.exe, SVCHOST.EXE adı ile bulaşan Yeni nesil keyloger’in son zamanlarda farklı isimlerde bulaştığını tespit ettik.

Bunun üzerine Bilgineferi.com olarak Yeni Nesil Keyloger Tespit Etme Sistemi v1.4 programını hazırladık.

Hazırlamış olduğumuz bu program ile yukarıda bahsetmiş olduğumuz keyloger bilgisayarınıza hangi isimle bulaşmış ise bulaşan bu keyloger’in adını ve konumunu tespit edebilirsiniz.
Temizliğinide sizler için hazırlamış olduğumuz yazılı ve videolu anlatımı takip ederek bilgisayarınıza bulaşmış olan bu keyloger’ı bilgisayarınıza format atmadan sorunsuz bir şekilde temizleyebilirsiniz.
Basit bir uygulama olmasına rağmen işlevi çok büyüktür %99 bahsi geçen keylogeri ismi ne olursa olsun eğer sisteme bulaşmış ise yakalıyor.

3: Tekrikler sonunda başlığı okumuşsunuz  programın  amacı zaten bu bahsedilen keyloger dan bulaşmış  ise bulaşan exe leri yakalıyor ve size bildiriyor sizde  manuel olarak gereğini yapıyorsunuz

4. Son olarak al hayrını gör demişsiniz  Yeni nesil keyloger tepit etme sistemi para ile satılık değildir   isteyen kullanır isteyen kullanmaz 

Yeni nesil keyloger tespit etme sistemi herkese hitap eder Kullanıp kullanmamak kişinin isteğine bağlıdır.

Not: _eFeKenTLi_  sen cok bılgılı ısen ben veya bızlerde bılınclı kullanıcıyız  demişsin  Ben genelleme yaparak kimseye bilinçsiz kullanıcı demedim.

_eFeKenTLi_   Elinden gelse Gezginleri bile suçlayacaksın sana  ve senin gibilere  söyleyecek başka kelime bulamıyorum

Saygılarımla
İnvertor

Son Düzenleme: invertor ~ 23 Aralık 2009 10:39
_eFeKenTLi_
23-12-2009, 10:47   |  #35  
_eFeKenTLi_ avatarı
Yıllanmış Üye
716 mesaj

gezgınlerı suclamak haddımdegıl ama . ne oldugu bellı olmayan bır programı kullanmak  ıse  guvensız ve rısklı .  gezgınler bıle vermemıs uretıcı fırmayı . ne oldugu bellı degıl yasal satısı bıle yok . ınsanlar butur yollarla cok kandırıyor. sozde temızlık aracları guvenlık yazılımları ıle .
  bu programa kesınlıkle guvenmıyorum tum forum sayflarındakı yorumu okudum . cogu kısı guvensız buluyor . ve tum sıtelerde uretıcısı bellı degıl .
   ayrıca bu exelerı gormek bulmak ıcın programa gerek yok gorev yonetıcınden gozukuyor exe dosyaları hıc olmadı guvenlık yazılımında gozukuyor exeler . bende tum exeler sınırlamalı herhangıbı degısıklıkte uyarı verıyor guvenlık yazılımım . butur programa gerek yok ucube bır program . nesını savunuyorsunkı bu kadar anlamıyorum . bu devırde kımse kımseyı dusunmez helekı parasız bısı yapmaz hele hele uretıcısı bellı degıl ıse .
               SEN BUNUN URETICI FIRMASINI BELGELE VEDE BU PROGRAMIN DAGITILMASINA KIM IZIN VERDI HANGI KURULUS IZIN VERDI BELGELE GOZUM KAPALI KURACAGIM BUNU .
   ayrıca senın gıbı paylasım yapan ınsan cok hacked sıtelerınde . meraklı oldugum ıcın butun sıtelre gırıp cıkıyorum ne halt kurcalıyorlar dıye bırazda guvenlık yazılımını test etmek ıcın sırf bu yuzden defalarca yazılım degıstırdım . cogu sozde keyloger bulucuların hepsıde kendısı zararlı cıktı.  kusura bakma ama kımse sana guvenıp  bu oglan kara kaslı kara saclı dıye onerdıgın programı kurmaz hele hele chip gıbı bılınclı uyelerı olan bır sıtede . sen ekmek teknenı hacked sıtelerıne at bence

invertor
23-12-2009, 10:55   |  #36  
OP Üye
52 mesaj
gezgınlerı suclamak haddımdegıl ama . ne oldugu bellı olmayan bır programı kullanmak  ıse  guvensız ve rısklı .  gezgınler bıle vermemıs uretıcı fırmayı . ne oldugu bellı degıl yasal satısı bıle yok . ınsanlar butur yollarla cok kandırıyor. sozde temızlık aracları guvenlık yazılımları ıle .
  bu programa kesınlıkle guvenmıyorum tum forum sayflarındakı yorumu okudum . cogu kısı guvensız buluyor . ve tum sıtelerde uretıcısı bellı degıl .
   ayrıca bu exelerı gormek bulmak ıcın programa gerek yok gorev yonetıcınden gozukuyor exe dosyaları hıc olmadı guvenlık yazılımında gozukuyor exeler . bende tum exeler sınırlamalı herhangıbı degısıklıkte uyarı verıyor guvenlık yazılımım . butur programa gerek yok ucube bır program . nesını savunuyorsunkı bu kadar anlamıyorum . bu devırde kımse kımseyı dusunmez helekı parasız bısı yapmaz hele hele uretıcısı bellı degıl ıse .
               SEN BUNUN URETICI FIRMASINI BELGELE VEDE BU PROGRAMIN DAGITILMASINA KIM IZIN VERDI HANGI KURULUS IZIN VERDI BELGELE GOZUM KAPALI KURACAGIM BUNU .
   ayrıca senın gıbı paylasım yapan ınsan cok hacked sıtelerınde . meraklı oldugum ıcın butun sıtelre gırıp cıkıyorum ne halt kurcalıyorlar dıye bırazda guvenlık yazılımını test etmek ıcın sırf bu yuzden defalarca yazılım degıstırdım . cogu sozde keyloger bulucuların hepsıde kendısı zararlı cıktı.  kusura bakma ama kımse sana guvenıp  bu oglan kara kaslı kara saclı dıye onerdıgın programı kurmaz hele hele chip gıbı bılınclı uyelerı olan bır sıtede . sen ekmek teknenı hacked sıtelerıne at

Yorumsuz gerekli açıklamalar yapıldı tekrar tekrar okuyun...

_eFeKenTLi_
23-12-2009, 11:06   |  #37  
_eFeKenTLi_ avatarı
Yıllanmış Üye
716 mesaj

neyse sana kolay gelsın . ındırmek ısteyen ındırır . suan nis2010 kurdum panda is    den daha ıyı cıktı . bu guvenlık yazılımındada ayarları yapıp denemelere gececegım . aslında bosa konusuyorum bu sıtedede cogu kısı bu programa sıcak bakmıyor zaten  :D sıcak bakmayanların cevaplarınıda bana verdıgın cevap gıbı suclu pısıkolojısındekı gıbı savunmaya gecmıssın . sana ıyı calısmalar . ıyı varsın sen olmasaydın ne yapardık Allah basımızdan eksık etmesın guvenlık yazılımlarını herneyse adı ıste .

Kaya Erdoğdu
23-12-2009, 17:18   |  #38  
Yıllanmış Üye
1,281 mesaj
neyse sana kolay gelsın . ındırmek ısteyen ındırır . suan nis2010 kurdum panda is    den daha ıyı cıktı . bu guvenlık yazılımındada ayarları yapıp denemelere gececegım . aslında bosa konusuyorum bu sıtedede cogu kısı bu programa sıcak bakmıyor zaten  :D sıcak bakmayanların cevaplarınıda bana verdıgın cevap gıbı suclu pısıkolojısındekı gıbı savunmaya gecmıssın . sana ıyı calısmalar . ıyı varsın sen olmasaydın ne yapardık Allah basımızdan eksık etmesın guvenlık yazılımlarını herneyse adı ıste .
AlkışAlkışAlkış

Kapalı Hesap (101323)
19-01-2010, 20:05   |  #39  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

bana  öyle geliyorki konuyu açan kusura  bakmasın kendisi bir keylogger  yazmıs  sonra o keyloggeri tespit eden anti keylogger  yazmıs