Yeni Photoshop ve fazlası!

CHIP Online
13-04-2010, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Yeni Photoshop, Flash ve diğerleri: İşte bu gece tanıtılan CS5 paketinin getirdiği 10 müthiş yenilik

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/yeni-photoshop-ve-fazlasi_19424.html

Resimlerle: Photoshop'un inanılmaz evrimi!

Adobe'un yeni Creative Suit 5 yazılım paketi resmi olarak tanıtıldı. Photoshop, Flash, Illustrator, InDesign, Dreamweaver gibi Adobe ürünlerinin bir arada sunulduğu yeni CS5'te pek çok yenilik var.

Bu yenilikler arasında en çok dikkat çekenler arasında elbette Photoshop yenilikleri geliyor. Ardından DreamWeaver geliyor. Elbette, oldukça tartışmalı olan ve Adobe ile Apple arasında ağır sözler söylenmesine yol açan Flash yeniliklerini de unutmamak gerekiyor.

Adobe CS5 ile birlikte gelen en dikkat çekici yeniliklerden 10 tanesini sizler için derledik...

Tüm konu: Yeni Photoshop ve fazlası!

Resimlerle: Photoshop'un inanılmaz evrimi!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Yeni Adobe CS5'in özelliklerin beğendiniz mi?

Kapalı Hesap (53751)
13-04-2010, 09:01   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
3,036 mesaj

Geçenlerde epey taşlamıştım Adobe'yi, fakat şu anda ben de "Great job Adobe" demek istiyorum:))
Photoshop, After Effects ve Premiere Pro'nun Mac OS platformu için de 64-bit olması, gene Photoshop'ın Content-Aware Fill özelliği, Flash Catalyst adı verilen kod yazmadan etkileşimli tasarımlar hazırlamaya olanak sağlayan yeni araç, Dreamweaver'ın "Smart Paste" özelliği ve Flash animasyonlarının HTML5 Canvas'a çevrilebilmesi, bir yorumda okuduğum üzere gerçekten bence de Great job Adobe, All the Right Moves...