Yeni telefon önerisi

pureorhybrid
23-04-2013, 16:54   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

yeni telefon alıcam xperia p vardı sattım şarjı yarım gün gidiyodu ve eskimişti.  size sormak istedim. maksimum 850-880 tl ye Ön kamerası olan,bataryası kötü olmayan bir telefon arıyorum(ama samsung hariç)işletim sistemi wp de android de olabilir..sizce ne almalıyım

pumaphone
24-04-2013, 22:45   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

nokia lumia serisinden al bence.. kullanışlı ve modası hemen geçmez ayıca sağlam..

enmarkaburda
25-04-2013, 01:07   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
7 mesaj

Samsung Galaksy nexus ve htc tavsiyemizdir. Akıllı telefonlarda şarj olayı gerçekten can sıkıcı ama o kadar uygulama varkı hepsi birden çalışınca şarjın dayanım gücü azalıyor. Onun için akıllı telefon alırkın program sonlandırıcı bir uygulama yüklersiniz. neden nexus dedim: nedeni google nin telefonu olunca ilk güncelleme alan telefonlar olduğu için. çoğu insanlar telefon alırken gerçekten araştırma yapmıyorlar özellikle fiyat konusunda sizlere fiyat vermek iyi olurdu ama bunu sizlere bırakmak istiyoruz. isterseniz sitemizin linkini vereyim bir bakın ve araştırma yapın. uygun fiyat konusunda kesinlikle uygunuz. teknosa gibi yerlerden gerrçekten uygun fiyatlarımız var. tabiki karar sizin http://goo.gl/nyaOQ