yeni terfi edince...

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Scareble
22-12-2004, 10:57   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
95 mesaj

arkadaşlar sata ya henüz yeni geçiş yaptım 160 gb samsungla...bi iki sorum olacak...
1) aygıt yöneticisinden harddiskin özelliklerine girince SCSI sekmesinde iki madde var ve işaretli değil...bunlar
Ekli sıralamayı devredışı bırak
Eş zamanlı aktarımları devre dışı bırak
bunları devre dışı bırakınca ne oluyor ne olmuyor. bana bilgilerinizi sunarsanız sevinirim...tekrar teşekkürler...bu arada işletim sistemim Xp ve service pack2 kurulu(belki ilgisi vardır)
bi de bu hardiske geçtim geçeli hjaliyle açılmada yavaşlık oldu bunu işletim sistemine zarar vermeden engelleyemez miyim? açılırken bayağı bi yavaşladı da...[V]

Son Düzenleme: Scareble ~ 22 Aralık 2004 10:59
Scareble
23-12-2004, 15:55   |  #2  
OP Üye
95 mesaj

bi şey daha sormak istiyorum.. bu harddiski aldıktan sonra xp kurarken sata sürücüsünü yükledikten sonra kuruluma devam ediyor ve restarttan sonra kurulumun 37. dakikasında Yazılım yüklemesi başlığı altında şu uyarı geliyo... Windows xp ile uyumluluğunu doğrulamak için w
indows logo sınamasından geçmedi.bu yazılımın yüklenmesine devam etmek sistemizinizn çalışmasını bozar vs..gerisini biliyrsunuz işte...ama neyi sınamadan geçiremiyoo hiç bi açıklama yok devam et diyorum ve yüklemeye devam ediyor.....bir keresinde yüklemeyi durdur dedim windowsu kurdu sonra driverları ve sık kullandığım programları yüklüyordum 2 tane programı üst üste kurmayı denesem kitleniyo restart çekiyo ve başlayınca sistem ciddi bi hatadan kurtarıldı diyor..fikri olan lütfen yazsın.....şimdiden teşekkürler...

Scareble
29-12-2004, 10:45   |  #3  
OP Üye
95 mesaj

kimse yardım etmiyor mu kardeşim bu ne iştir yaaaaaaaa

gunaysay
07-01-2005, 20:55   |  #4  
Yıllanmış Üye
716 mesaj

bilgisayarında virüs olmasın? olmaz deme bi tara