Yerimleri (Firefox)

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
tonic
26-03-2005, 22:10   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,220 mesaj

Firefoxda yerimleri tek satırda gözüküyor,fazlası satır sonundaki oka basınca ayrı çıkıyor. yerimlerini iki satırda gösterebilir miyim? örneğin ie'de adres çubunun hemen altına fareyle basılı tutup aşağı çekince adres çubuğu,bağlantılar vs. bölümü uzuyordu. umarım anlatabilmişimdir. Kahkaha

bluebeta
26-03-2005, 22:24   |  #2  
Yeni Üye
40 mesaj

tonic dediğini tam olarak anlamadım ama yukarıdaki Yerimleri sekmesinde Yerimi yönet... diye bişey var. oradan yerimlerinin ayarlarını yapabilirsin. Umarım yardımcı olmuşumdur...

tonic
27-03-2005, 19:00   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

yani benim yerimlerim tek satıra sığmıyor fazla. firefoxda da 2-3 satırda gözükmüyor. tek satırda ancak, sığmayanlar da satır sonundaki oka basınca çıkıyor.

xxstepxx
28-03-2005, 23:59   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj

orda sağ butona basınca dizilimi genişlet gibi bişey var.. ben bar üzerine sadece 2-3 tane koyduğumdan belli olmadı.. ama deneyebilirsin.

tonic
29-03-2005, 13:28   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

yok bi işe yaramıyor o saol.

tonic
20-04-2005, 17:54   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

güncelleme

lazrailefsanesi
20-04-2005, 23:02   |  #7  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,393 mesaj

tonic yanlış hatırlamıyorsam bu konuyu birde mozillanın forum sayfasında acmıstın.Adres cubugunun altında ki yer imlerini diyorsan orayı kısaltmanın yolu su sekil.O zamanda anlatıldı.(alınma ama öyle)
Adım adım
*yer imleri yönete gir
*Dizin butonuna bas.Dizinin genel adını yaz misal forum sayfaları
*bu sayfanın içine forum sitelerini sürekle bırak yada bildiğin yoldan yerleştir.
*şimdi actıgın "forum sayfaları" dizinin üstüne bir kez tıkla ve menulerin aktif olmasını sagla.
*Yukarda Taşı butonuna bas
*Yerimleri Araç Çubuğu Dosyalarını seç
*Artık adres cubugunun altında ki yerimleri cubugunda "forum sayfaları" adlı dizin bulunuyor.
*Bunun üstüne tıklayarak forum sayfalarına koydugun bütün siteler yukardan asagı sekilde sıralanacak.Bu şekilde ok cubuguna basmadan 30 adrese ulasabilirsin.boyle 10 tane dizin olusturabilirsin.Böyle olunca toplam 300 sayfaya tek tıklayısta ulasabilirsin.
*Sanırım istedigin buydu.Baska sekilde olmaz.Kısaca guruplar olusturacak ve bunu yerimleri arac cubuguna tasıyacaksın.Hala istedigin bu degilse exp da ne demek istedigini anlamadım bunu biraz acarsan sevinirim.
saygılarımla

tonic
21-04-2005, 14:26   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

evet lazrailin efendisi o forumda da açmıştım konuyu ve senin dediğin gibi yapmıştım ama ben öyle istemiyorum dosya dosya şeklinde. hepsini yanyana istiyorum gruplandırarak değil. iede olduğu gibi.
hani "araç çubuğunu uyarla" menüsünden "yeni araç çubuğu" seçeneğini seçince mevcut araç çubuğunun altına bir satır daha ekliyor ve orayada istediklerini koyabiliyorsun ya. aynısını yerimleri çubuğunda yapmak istiyorum ama olmuyor. umarım anlatabildim.