Yeter Artık

Kapalı Hesap (200174)
25-09-2011, 02:36   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

Arkadaş bu forum iyice nazi kampı olmaya başladı konuyu açmamdaki maksad gördüğüm bir takım olaylar 
kardeşim herkes istediğini alır kullanır ücretinide öder onun keyfi bilir

Karpersky kullanırız (fanatik diyorsunuz hatta kimileri küfür ediyor marka yüzünden diğer arkadaşına

Benim sorunum yok ttnet'le deriz memnunum deriz(Bırak ttnet fanatiklerini paralarını bayılsınlar diyor

İntel veya Amd deriz karşı markayı savunan arkadaş tartışmayı ateşler özelden küfürler havada uçuşur

Bu şirketlerin bana faydası varmı sonuçta yazdığı yazılımı bana bi ücret karşılığı veriyor avukatlığını neden yabıyorsun arkadaşım
Yada verdiği hizmetin karşılığını alınca senlemi kırışıyor parayı kırışmıyor 
Buraya üye oldumdan beri fanatik kelimesi bizzat şahsıma çok itham edildi ben hiç bir şirketin ceo'su yada avukatı değilim ürününden memnunsam kullanırım 

HERKES İSTEDİĞİNİ KULLANMAKTA ÖZGÜRDÜR.........
edit...kızgın olduğum zaman yazdığım bir iki kelime yi sildim kırmışsam bazılarını özür dilerim ama şuda var bir program ürün var diye birbirinizle kapışmayın...
söyleyeceklerim bu kadar..

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (200174) ~ 25 Eylül 2011 06:31
infazci6100
25-09-2011, 02:48   |  #2  
infazci6100 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,108 mesaj

sorma fanatıkler bılmeden ısrarla savunuculuk yapanlar cok sınır bozuyor burda kımse kalmadı kalanlarda seyrek gırıyor bırakmak istemıyorum ama ne laf yetiştirilıyor ne tahammul edılıyor kalıte yukselmelı konuyu gereksızz uzatanlar fanatıklıkyapıp mılletı yanıltanlar bişekilde engellenmeli

Serkan Karadaş
25-09-2011, 03:20   |  #3  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

bilgi birikimlerinizi ve deneyimlerinizi bu paylaşım alanında seviyeli bir şekilde paylaşamanızda hiç kimse size engel olamaz. paylaştığınız bilgilerin doğruluğu ve tarafsızlığı görecelidir, nitekim siz üzerinize düşeni yaptığınıza inanıyorsanız size saygı göstermeyen insanların seviyesine inmemenizi öneririm. uygunsuz kelime veya cümleler ile kişilik haklarınıza saldırı yapılıyorsa bizleri bilgilendirin.

Kapalı Hesap (158417)
25-09-2011, 03:28   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

bence öyle bir girişimde bulunan üyeler banlanmalı ...!!!

Kapalı Hesap (200174)
25-09-2011, 06:23   |  #5  
OP Kapalı Hesap
3,759 mesaj
Alıntı: Serkan Karadaş  
bilgi birikimlerinizi ve deneyimlerinizi bu paylaşım alanında seviyeli bir şekilde paylaşamanızda hiç kimse size engel olamaz. paylaştığınız bilgilerin doğruluğu ve tarafsızlığı görecelidir, nitekim siz üzerinize düşeni yaptığınıza inanıyorsanız size saygı göstermeyen insanların seviyesine inmemenizi öneririm. uygunsuz kelime veya cümleler ile kişilik haklarınıza saldırı yapılıyorsa bizleri bilgilendirin.
Aslında son derece haklıısn...
Adam geliyor bir program hakkında görüş istiyor bende kullanıyorum programı bildiklerimi,programın iyi veya kötü yanlarını söylüyorum vatandaşa bazıları kızıyor galiba :D 
sevmiyor galiba programını olabilir..

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (200174) ~ 25 Eylül 2011 06:27
Kapalı Hesap (101323)
25-09-2011, 11:59   |  #6  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

böylelerinmi banlamak doğru değil küfür edenler banlansında  hakaret edenlere tolerans gösterilmesi lazım forum kültürünü bilmiyorlar nasıl konuşulur falan bi zamanlar benim içinde banlansın diyorlardı  forum kültürün bilmiyordum  onlarda zamanı gelince öğrenir bizim gibi olur  çok iyi hatırlıyorum bi arkadaşa nereden atıyorsun demiştim bi markayı savundu diye zamanla forumda nasıl konuşulacağını öğrendim
eskiden burnunun dikinde bir üyeydim şimdi anladım  gereksiz birşey olduğunu şimdi herkesle iyi geçiniyorum 3 günlük dünya ne ona kalır nede bana birbirimizin kabini kırmaya değer mi hepimizin gideceği yer aynı kabir  sonrada  ahiret

Andaç Işık
25-09-2011, 20:22   |  #7  
Andaç Işık avatarı
Yıllanmış Üye
1,407 mesaj

Arkadaşlar benim görüşüm bu tip konuları açan bazı kullanıcıların gerçekten bu işten para kazandığı yönünde. Bu tip sosyal kampanyalar olabilir. Bence seviyemizi koruyarak tartışmalıyız.

okinkurt
25-09-2011, 20:25   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

ben bi tarihte birine 9800gt önermistim ben memnunum istersen al diye o önerilirmi sende cart curt baya bi fırcalamıslardı cok savundum bu kartı :D e bende iyi memnunum öneririm sanane dimi hiç tartısmaya girmicen önerip gecicen onlarlamı ugrasıcan bide ya bide az bütceli insanlara felaket ekran kartıları öneriyolar cok gülüyorum neyse artık.

Kapalı Hesap (200174)
25-09-2011, 20:32   |  #9  
OP Kapalı Hesap
3,759 mesaj
Alıntı: Andaç Işık  
Arkadaşlar benim görüşüm bu tip konuları açan bazı kullanıcıların gerçekten bu işten para kazandığı yönünde. Bu tip sosyal kampanyalar olabilir. Bence seviyemizi koruyarak tartışmalıyız.
andaç arkadaşım aynen doğru sölüyon'da bir yerde atıyor sigortalar ama bundan sonra görmemezlikten geleceğim öle konuları

Kapalı Hesap (200174)
25-09-2011, 20:34   |  #10  
OP Kapalı Hesap
3,759 mesaj
Alıntı: okinkurt  
ben bi tarihte birine 9800gt önermistim ben memnunum istersen al diye o önerilirmi sende cart curt baya bi fırcalamıslardı cok savundum bu kartı :D e bende iyi memnunum öneririm sanane dimi hiç tartısmaya girmicen önerip gecicen onlarlamı ugrasıcan bide ya bide az bütceli insanlara felaket ekran kartıları öneriyolar cok gülüyorum neyse artık.
forumun amacı zaten bu kullandığın ürün veya bilgin olduğu bir ürün hakkında bir kişi yardım isterse elinden geldince aydınlatmaya çalışırsın aama doğru kardeşim boşverecen andaç üste dediği gibi Ağzı kulaklarına varıyor
misal arkadaşın biri oyun oynamak için bilgisayar toplayın diyor diyoruz oyunda amd işlemciler performanslı intelciler fırlıyor ayağa başlıyor kavga :D
virüs programı der hangisi iyi hiç birine güvenme işini yabamıyorlar güzel diyoruz kuracaksanda bunu kur esed desek aviracılar fırlıyor karpersky desek esedciler fırlıyor :D

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (200174) ~ 25 Eylül 2011 20:37
okinkurt
25-09-2011, 21:04   |  #11  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

faceman kimi tasladıgını anladım bosver dostum hava atan atar benim der 6 milyarlık pc im var söle iyi böle iyi cart curt güle güle kullan de gec degmez ugrasmaya milletle. marka fanatikleri var iste benim anlamadıgım adam herkesin fikrini soruyo mesela ben istedigimi önerebilirim neden bana bulasıyonki yanlıssa öneri insan gibi yazarsın afedersiniz kuduz köpek gibi saldırmaya ne gerek varki anlamadım gitti ben memnun sam bi üründen öneririm sen baska bise öner o bi oka yarıyo demek zorunda degilsin adama cevap yazacaklarına bulasmaya yer arıyan vatandaslar var kavga etmeden tartısamayan nese gari yapacak bisey yok ne halleri varsa gürsünler :D.