YouTube sil baştan!

CHIP Online
14-01-2010, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

YouTube artık alıştığınız YouTube olmayacak: İşte dev video sitesini bekleyen değişiklikler...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/youtube-sil-bastan_17626.html

Resimlerle: Adım adım YouTube'a giriş

Erken bir bahar temizliği yapacağını açıklayan YouTube sitede yeni değişiklikler yapacağını duyurdu.

Dünyanın en popüler video paylaşım platformu olan YouTube, uzun süredir zarar ediyor. YouTube'un sahibi olan Google da sabırla YouTube'un kar edeceği günleri bekleyerek yatırım yapmayı sürdürüyor. YouTube da yenilikler yaparak sunduğu hizmeti geliştirirken, maliyetleri de düşürmeye çalışıyor.

YouTube'dan kullanıcı tecrübesi yöneticisi Margeret Stewart, YouTube yeni bahar temizliğinde bazı özellikleri çıkartacağını, bazılarını değiştireceğini ve bir takım yeni özellikler ekleyeceğini açıkladı. Yeni on yılın heyecanı ve YouTube'un kuruluşunun 5. yıldönümü, bu yeni değişikliklerin arkasındaki itici gücü ve heyecanı oluşturuyor.

YouTube: 2009'da en çok bunları izledik!

Tüm konu: YouTube sil baştan!

İzleyin: 30 milyon dolarlık YouTube videosu!

Resimlerle: Adım adım YouTube'a giriş

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizin YouTube'a önerileriniz neler?

By_Kert
14-01-2010, 13:42   |  #2  
By_Kert avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
728 mesaj

Öle her şeyi yayınlamasınlar Bazı şeylerin önlenmesi gerekir Milli Birlik ve baraberlimizi bozacak bişey yayınlamasınlar gine

yalcinkurt
14-01-2010, 14:45   |  #3  
yalcinkurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,580 mesaj
Alıntı: CHIP Online  
Tartışıyoruz: Sizin YouTube'a önerileriniz neler?
Belirlibir kalite düzeyi tuttusunlar yeter. Bir müzik videosunun kalitelişekilde bulunması yeter. Yüzlerce aynı videodan olmasın bu yüzden. Ayrıca; kullanıcıların yorumları denetlensin. Eğer denetlenmeyecekse hiç kullanıcılara yorum yazma hakkı verilmesin.