Yulgang 2 , 3 Temmuz Saat 18:00 ' da Başlıyor.

Dentro
01-07-2014, 12:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Yulgang 2 Nedir? 
MMORPG tarzında, görev çeşitleri bulunan, zindan ve meslek farklılıklarıyla birlikte, 4 ayrı savaş sisteminin içinde bir MOBA savaşına sahip bir oyundur. 

Karakter Sınıfları 

Savaşçılar türlü acımasız düşmana karşı sonsuz güce sahiptir. Savaş stratejilerinin temelinde güçlü zırhları yatar. 

Şifacı iyileştirme ve yenileme enerjisine sahiptir. Özel yetenekleriyle destek sağladığı gibi düşman için çok tehlikeli olabilir. 

Okçular kartal kadar keskin gözleriyle hedefe kitlenip mesafeli ataklarıyla onları rahatça alt edebilir. 

Büyücüler saldırı, iyileştirme ve sihir güçlerini doğadan alır. Kendilerine yardımcı olması için diğer ruhları serbest bırakırlar. 

Ninja görünmez, sinsi ve ani saldırılarıyla düşmanı içinden çıkılmaz bir duruma sürükler. 

Sistem gereksinimleri 

Yulgang2 daha çok oyuncuya ulaşabilmek için iki farklı versiyonla sizlerle buluşuyor. Eğer bilgisayarınız orta düzey bir konfigürasyona 
sahipse siz de bu maceraya katılabilecek, oyun canavarı bir bilgisayarınız varsa Yulgang2'yi muhteşem grafik kalitesiyle oynayabileceksiniz.

Minimum 
İşlemci(CPU): Dual Core 2.0 Ghz
Ekran Kartı: GeForce 8600 512 Mb 
Ram: 2 GB Harddisk: 15 GB 
Direct X: 9.0c veya Üstü

Önerilen 
şlemci(CPU): Intel i5 veya üstü
Ekran Kartı: GeForce GTs240 1 GB veya üstü 
Ram: 8 GB veya üstü 
Harddisk: 20 GB Direct X: 9.0c veya Üstü

Tanıtım Videosu 

Yulgang 2 - Altan GördümYulgang 2 - Altan Gördüm
Türkçe Seslendirme Altan Gördüm tarafından yapılmıştır. Toyo Games ile ilgili herşey toyogames.net adresinde sizleri bekliyor.

Türkçe İlk Bakış Videosu 

Burak İle MMO - Yulgang 2Burak İle MMO - Yulgang 2
Aşağıdaki linkten oyuna ön kayıt yapabilirsiniz arkadaşlar

Muhteşem bir savaş videosu(Video sahibinin oyunu Lite versiyon, grafikler orta) 

Yulgang 2 SEA - Warrior vs. HealerYulgang 2 SEA - Warrior vs. Healer
Yulgang 2 SEA - CBT

Muhteşem bir savaş videosu 2! 

Video KaldırılmışVideo Kaldırılmış

Yulgang 2 44 Dakikalık Türkçe Ninja Rehberi! 

Yulgang 2 Ninja Oynanış-Gem Gömme-Silah Üretimi-Pvp ve Daha FazlasıYulgang 2 Ninja Oynanış-Gem Gömme-Silah Üretimi-Pvp ve Daha Fazlası
Clanımıza Bekleriz

Video'da bahsi geçen eşyaların kırılması olayı yeni patch ile düzeltilmiştir.

00:00-01:00 Giriş
01:00-08:00 Ninja mekaniği - Kombolar - Yetenekler - Hava Yetenekleri - Görev Sistemi
08:00-12:05 Türkçe Seslendirme - Yetenekler(Devam) - Ninja mekaniği(Devam)-Ninja Silahları
12:06-15:00 Binek Sistemi - Meslekler - Üretim Tozları - Ninja Eşyaları
15:00- 34:12Meslekler - Detaylı Gem Üretme - Detaylı Silah Üretme - Pot Satıcısı - Detaylı Eşya Yükseltme - Detaylı Eşyaya Gem Gömme
34:12-36:53 Ana Şehre Yolculuk
36:53-37:50 Banka Sistemi - Ana Şehir Gezisi
37:50-41:30 Arena ve Pvp Sistemi
41:30-44:23 Yetenek Sistemi - Yetenek Kitapları - Kapanış

Arkadaşlar malum final döneminden dolayı pek iyi bir video olmadı. Uykusuzluk ve yorgunluk hat safhada idi. Elimden geldığı kadar anlatmaya çalıştım. Hatalar ve yanlışlar için kusura bakmayın.

Bu video adına Alfa Tester JustFeeL tarafından çekilmiştir.

Yorumum ve bilgiler: Oyun tek kelime ile muhteşem bir oynanışa sahip. Temmuz ayında tam sürüm olarak TR serveri açılıyor. Şu an alfa sürümü test etmek isteyenler için key dağıtımı söz konusu. Bu konu üzerinden sorunlarınızı, karakter gelişiminizi, key için yardım vs şeyleri konuşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için site: http://www.yulgang2.com.tr

Resmi Facebook Sayfası için Tıkla

Resmi Twitter Sayfası için Tıkla

Siteye girip kayıt yapabilirsiniz. 3 Temmuz saat 18:00'da oyuna giriş yapabileceksiniz.

Son Düzenleme: Dentro ~ 01 Temmuz 2014 13:05