Yurt Dışından alışveriş yapmak

ger1
16-08-2009, 16:57   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
46 mesaj

Arkadaşlar benim bi kaç sorum olucak..ben türkiyede bulunmayansadece amerikada bulunan bazı markalrdn alışveriş yapmak itiyorum amainternett üzerinden olcağından kredi kartlarına güvenmiyırum bu yüzdenbana başka bi yol söler msn?mesela paypal nasıl bişi tam olrakanlamadım okurken?zor gibi gözüküyor?o güvenilir mi ve nasıl alıcanpaypal ile?bu arada amerikadan getirdiğim bi ürün içn ne kadar kargoücerti öderim?

şidmiden teşekkler arkadşlar:)

ger1
16-08-2009, 17:17   |  #2  
OP Yeni Üye
46 mesaj

okuudm anladım ama güvenilir mi?ve nasıl alışverişi yapıcan siteden?

lorekena
06-01-2010, 01:44   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj
Alıntı: ger1  
Arkadaşlar benim bi kaç sorum olucak..ben türkiyede bulunmayansadece amerikada bulunan bazı markalrdn alışveriş yapmak itiyorum amainternett üzerinden olcağından kredi kartlarına güvenmiyırum bu yüzdenbana başka bi yol söler msn?mesela paypal nasıl bişi tam olrakanlamadım okurken?zor gibi gözüküyor?o güvenilir mi ve nasıl alıcanpaypal ile?bu arada amerikadan getirdiğim bi ürün içn ne kadar kargoücerti öderim?

şidmiden teşekkler arkadşlar:)

bana bunlarla uğraşmak zormuş gibi geliyor. www.lamdadan.net diye bi site kullanıyorum. adamlar senin için her seyi hallediyor. sen bi tek sipariş veriyorsun, kapından alıyorsun. kesinlikle güvenilirler. hem hiç bişeyle de uğraşmıyosun.

www.lambadan.net