% 99 Sendromu!

mozupek
08-02-2008, 03:10   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Komşumun kotalı internet bağlantısını wireless üzerinden ortak kullanıyoruz. Downloadlarımda çoğu zaman olan ve genelde rapidsharede görülen %99'a gelince durma olayını çözemedim. Canımı çok sıkıyor, sona geliyor ve duruyor, belli bir süre beklediğimde de bağlantının koptuğunu söylüyor. Lütfen yardımcı olun.. Trend Micro Internet Security antivirus kullanıyorum. Önceleri açık olan "Protection Against Web Threats" kapatıyordum, iniyordu, indirdikten sonra geri açıyordum ve böyle çözüyordum. Antivirüs programını kaldırdığımda da sorun devam etti. Windows XP Home SP2 kullanıyorum, bilgisayarım Dell Inspiron 6000, Internet Explorer 7 kullanıyorum. Lütfen yardım edin... Teşekkürler..

Sympathique
08-02-2008, 22:24   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
62 mesaj

Rapidin  bu aralar sunucularında  sorunlar var.. bundan kaynaklanabilir..premium hesabınız yoksa ie den indirmeyi denemeyin...tercihen opera veya firefox kullanın... ama operanın indirme yöneticisi, firefox unkine  göre çok daha iyi..Bildigim kadarıyla trend micro birçok .exe  çalıştırıyor..Görev yöneticisinden bununla ilgili hala çalışan exe dosyası var mı  kontrol edin..tabi bu düşük  bir ihtimal..