Zil Sesi

tuya_
19-07-2007, 11:10   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Merhaba
6670 cep telefonumun hafıza kartından ses klipleri klasörünü yanlışlıkla sildim. Daha sonra yeniden bu klasörü oluşturdum ve içine dijital sesler ve zil sesleri olarak iki yeni klasör oluşturup bunların içine mp3 leri yükledim fakat bu şarkılar şimdi tercihlerden zil seslerine girdiğimde gözükmüyorlar.
bu sorunu nasıl çözebilirim.
yardımcı olursanız sevinirim.
teşekkürler

bjklord
19-07-2007, 13:45   |  #2  
Yeni Üye
47 mesaj

arkadasım programı sildiyesen yeni format atman gerekiyo. sana anlatacagım işi bir arkadasın yardımıyla yaparsan tele format atmış olursun. önce aramayap tuşuna aynı anda arama sonlandır tuşuna ve 3 tuşuna basacaksın. sen o tuşlara basarken biriside telefonun açma kapama düğmesine seri bir şekilde basıp bırakacak (tel acma düğmesine uzun basmayacak yani teli açmaya calısmayacak) eğer bunu basrabilirsen ekranın tamamem beyaz olacak ve formating yazısı cıkacak işte sana format.aslında basit ama anlatması karısık. unutma sıralama önemli aram atuşu+yıldız+arama sonlandır tuşu+ açma kapama.   ÖNEMLİ: TELEFON HAFIZASINA SONRADAN YÜKLEDİĞİN BÜTÜN VERİLER SİLİNECEK HABERİN OLSUN. KARTA YEDEKLEMEYİ UNUTMA

bjklord
19-07-2007, 13:47   |  #3  
Yeni Üye
47 mesaj

ARKADASIM ÖNCEKİ MESAJDA SIRLAMAYI BİRAZ KARIŞIK VERİŞİÖ İŞTE SIRALAMA :  ARAA TUŞU+YILDIZ+ARAA SONLANDIR+AÇMA KAPAMA

tuya_
19-07-2007, 16:22   |  #4  
OP Taze Üye
6 mesaj

Arkadaşım ben bu şekilde beceremedim bu işi başka kolay yolu yok mu?

makaryos
19-07-2007, 17:32   |  #5  
Yıllanmış Üye
148 mesaj

Verileri bilgisayara yedekle, hafıza kartını biçimlendir. Sorun çözülecektir. Hafıza kartını biçimlendirdiğinde, haliyle içindeki veriler gidecek, ana sistem klasörleri yeniden oluşturulacaktır.. Biçimlendirme tamamlandıktan sonra resim video müzik vs vs gibi önceden yedeklediğin dosyalarını hafıza kartında ilgili yerlere geri yüklersen sorunun çözümlenebilir..

tuya_
19-07-2007, 17:37   |  #6  
OP Taze Üye
6 mesaj

Makaryus çok teşekkür ederim. Formatı da attım düzelmedi meğer sorun hafıza kartındaymış.
bjklord ilgilendiğin için sana da teşekkür ederim.
sağolunBeğendim