0000000000000WSHB

SRHB222AA0000
09-11-2013, 16:38   |  #1  
SRHB222AA0000 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
143 mesaj

.............

Son Düzenleme: SRHB222AA0000 ~ 30 Haziran 2014 19:11
TrageDy
09-11-2013, 18:10   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Merhaba

Bilişim fakat hangi bölüm ? Eğer programlama üzerine ise büyük ihtimalle c#  öğreniyorsunuzdur.. Sana 5 dakika da birsürü link gonderebilirim fakat hiç biri üzerine garanti veremem , şu yüzden veremem ; her sitede farklı anlatımlar var , bende c# üzerinde kendimi geliştiriyorum ders olmadan sadece internet üzerinden derslerle orta seviyeye gelmiş durumdayım , bunu tek bir siteden yapmadım tüm sitelere baka baka her siteden bir kaç örnek izleyerek yaptım o yüzden sana tek bir site öneremem.. Bence kendi anlatımlı siteni kendin bulmalısın ki bu zor birşey değil GOOGLE yazdın mı c# ders anlatımı diye binlerce cıkıyor , bence her siteden birer video izleyerek kendin secmelisin böylesi daha iyi .. Zaten öğrenirken başlangıçtaki dersleri uygularken aklına bir proje geliyor onu yapıyım derken örneğin resim koymak istiyorsun ; bunu nasıl koyarım diye arastırıyorsun onu bulup ogrenıyorsun felan yani bu zincirleme olarak kendini ister istemez merakın uzerine gelişiyorsun Kİ sen bunun üzerine sınıfında ders görüyorsun ..

Ama istersen bende bildigim kadarıyla sana yardımcı olabilirim istersen ozelden mesaj atabilirsin ...

SRHB222AA0000
11-11-2013, 20:30   |  #3  
SRHB222AA0000 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
143 mesaj

daha bölüm secmedik . sınıf 10. (alan) bölüm seneye secicez ama ben vb.net c++ falan biliyorum c# c++ bilgim var vb.net vb6 ileri düzeyim :)

TrageDy
14-11-2013, 19:18   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Alıntı: AgongyS  
daha bölüm secmedik . sınıf 10. (alan) bölüm seneye secicez ama ben vb.net c++ falan biliyorum c# c++ bilgim var vb.net vb6 ileri düzeyim :)

sınıf 10 diyosun bölüm seneye seçicez diyosun ? benim bildigim 9 un sonunda bölüm seçilir 10 dan itibaren meslek görülür.. Dediğim gibi istediğin dersi google aratıp videolu anlatım cok rahat bulursun zaten o bulduğun sitede bir sürü ders videosu vardır.. Veya ingilizcen varsa yabancı dns den bu gibi konuları cok daha kolay ve detaylı bulursun cünkü Türkiye'ye nazaran yabancı ülkeler cok daha tecrubelı bu konu hakkında , türkiye biraz geride.... Ama yinede istediğin konuyu ararken zincirleme diğerini öğreniyorsun ister istemez böyle yürüyüp gidiyor.. Ama ben normal ders gibi tek tek video istiyorsan İleri seviye c# videolu anlatım desen binlerce site cıkar bunun hakkında , ben sana o google da cıkan siteleri tek tek yapıştırcağıma sen bunları araştırıp sana göre uygun olan siteyi bulursun .. Zor bulunan birşey olsa tamam  ama google yazsan birsürü kaynak cıkar ya da en iyisi bir kitap al hangi dili ögrenmek istiyorsan daha iyi ögrenirsin..