11.PesTurkiye İZMİR PES2009 ( PS3 )Offline Turnuva

pesmaradona
02-11-2008, 01:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2008

11.PESTURKİYE İZMİR PES2009 (PS3) OFFLİNE FUTBOL TURNUVASI

1-Pesturkiye Turnuvamıza Katılım Ücreti  20,00 YTL’dir.(YİRMİYENİTÜRKLİRASI)

2-Pesturkiye Turnuva Tarihimiz 28 ARALIK 2008 Pazar Günü  Saat  10:00,dır.

3-TURNUVA YERİ:NOCHE KAFE
162.SOK NO:8 KÜÇÜKPARK
BORNOVA ASKERİ GAZİNOSU KARŞISI
YETKİLİ:CENK BEY

Tel: =0232 343 14 88

4-Pesturkiye Turnuvamızda Büyük  Ödül olarak PS3(PLAYSTATİON 3)Konsol verilecektir. (ÖDÜLLERİ TURNUVA TARİHİNE KADAR DEĞİŞTİRME HAKKINI PESTURKİYE SAKLI TUTAR)

5-Pesturkiye Turnuvamızda Katılım Sınırı yoktur ,Ancak 64 kişiye kadar katılım olması halinde Şampiyonlar ligi statüsü yani ilk başta gruplar(çift maç) ve gruplardan  ilk 2 veya 3 takım bir üst tura çıkarak çift maç elemeli olarak maçlarına devam edecektir. 3.lük ve final maçı tek maç olarak oynanacaktır.Katılımın 64 kişiyi geçmesi durumunda ise yalnızca grup elemeleri tek maç üzerinden yapılacak olup diğer turlarda yukarıda yazılanlar aynen geçerlidir.

6-Pesturkiye Turnuvamıza Herkes katılabilir,Kişisel anlaşmazlıklar,Özel durumlar,Organizasyon dışı davranışlar,Diğer organizasyonlarda yaşanan anlaşmazlıklar,çatışmalar ve Organizasyon dışı yazışmalar,Bu organizasyonu bağlamaz.Kişisel istekler kabul edilemez.

7- Pesturkiye Turnuvamızda Organizasyon sırasında tartışma çıkaran,sözlü hakaret eden,kavgaya yeltenen ve turnuva ortamını bozan kişiler Durumuna ve konumuna bakılmaksızın 2 taraflı olarak diskalifiye edilecek ve bir dahaki Düzenlenecek herhangi bir turnuva aktivitesine alınmaması hakkı Pesturkiye tarafından saklı tutulacaktır.

8-Pesturkiye Turnuvamızda oynanacak futbol oyunu olan PES2009 futbol oyunu ahlaki futbol kuralları çerçevesinde olacaktır.Oyunun açıklarını herhangi bir şekilde kullanıp su istimal edenler (VAKİT GEÇİRMEYE YÖNELİK TOP ÇEVİRME)  ve Normal şekilde top oynamayıda bu kural dolayısı ile suistimal edip şikayet edenler  bir defa ikaz edilecek ,tekrarı halinde affedilmeden turnuvadan diskalifiye edilecektir.Bu tarz olaya yeltenen oyuncuların tespiti için durumdan rahatsız olan  oyuncular,maçı durdurarak oyunun herhangi bir yerinde  kendi maçlarına gözlemci talep edebilecektir.

9-Grup maçları,eleme tur atlama maçları,yarı final,3.lük maçı 10 , final maçı 15 dakika üzerinden oynanacaktır.

10-Her oyuncu kendi game pad’ini getirme hakkına sahiptir.Aksi halde kafe’deki game pad lere itiraz edilemez.

11-Gruplar Puan sistemli olacak ve her takım birbiriyle 2 defa maç yapacaktır.(64 kişi ve alt sayı olması durumunda)Oynanan  maçlar esnasında futbolculara gösterilen sarı ve kırmızı kartlar bir sonraki maça etki etmez.

12-Oynanan Grup maçlarında  Eşitlik halinde deplasman golü gözetmeksizin ikili averaja bakılacak bundada eşitlik olması halinde önce genel averaj sonra atılan gol,en sonda yenilen gole bakılacaktır.Bütün bunlarda eşitlik söz konusu ise iki rakip arasında uzatmasız ,penaltısı açık 3.maç  oynanacak ve eşitliğin bozulmaması halinde  penaltı atışlarına gidilecektir.

13-Çift maç Elemeli tura,3.lük maçı ve final maçlarına geçildiğinde Eşitlik halinde deplasman golü gözetmeksizin iki rakip arasında uzatmasız ,penaltısı açık 3.maç  oynanacak ve eşitliğin bozulmaması halinde  penaltı atışlarına gidilecektir.

14-Oynanan oyun sırasında Playstation 3 te takılma veya kapanma söz konusu olursa yeni bir maç açılacak ve bir önceki maçta takılma olduğu sıradaki şartlar sağlanacaktır.(KIRMIZI KART,GOLLER VB.) ve kalan maç dakikaları oynanacaktır.

15-Grup 1.leri diğer ikincilerle eşleşecektir. Takım sayısında 2'nin katları yakalanmazsa en iyi üçüncüler de gruplarından çıkmaya hak kazanacaktır ve eşleşmelere dahil olacaktır. Bu bir klasman belirleneceği anlamına gelir. Bu klasmanda 10 puan toplamış bir birinci, 11 puan toplamış bir ikinciden öndedir. Bu durum ikinciler ile üçüncüler arasında da geçerlidir. Aynı gruptan çıkacak takımlar ilk elemede eşleşemez. Diğer eleme turlarında ise kuraya gidilecek ve ağaç oluşturulacaktır.

16-Pesturkiye Turnuvamızda Takım seçimi serbesttir.(ÜLKE TAKIMI SEÇİLEMEZ)

17-Pesturkiye turnuvamız oyun ayarlarında injury(SAKATLIK)Seçeneği KAPALI olacaktır.

18-Pesturkiye Turnuvamız Oyun ayarlarında Kondisyon seçeneği NORMAL olacaktır.

19-Maç öncesi Formation süresinde bir kısıtlama getirilmeyecektir ama rakip oyuncuyu sıkmamak FAİR PLAY gereğidir.

20-Oyun sırasında sadece oyun durduğunda (KORNER,TAÇ,AUT,FAUL ATIŞI VB.) START tuşuna basılarak oyun durdurulup işlemler yapılabilir.Bu kurala uymayıp top hareket halinde iken oyunu durduran uyarılacaki,tekrarı halinde oyun bitirilerek hükmen yenik sayılacaktır.

21-Kamera geniş(wide) olacaktır.Ama istediği takdirde iki kullanıcı anlaşarak kamerayı belirleyebilir.

22-Ekranda radar olacak ve altta yer alacaktır.Ama iki oyuncu anlaşırsa yeri değiştirilebilecek ya da kaldırılabilecektir.Radar dışında kalan name plate, skor ve süre kaldırılamaz.

23-Anlaşmazlıkları Pesturkiye team çözümleyecektir.

24-Turnuva gerçekleşmediği takdirde önceden katılım ücreti verenlerin  paraları geri verilecektir.

25-STADİUM : Konami Stadium(Oyunculaın anlaşamaması durumunda seçilecektir.)

27-OYUN AYARLARI ŞU ŞEKİLDE OLCAKTIR :

General Settings

Match Settingsi

Game Level:Top Player

Match Time:10 Min.(grup  maçları,eleme maçları ve yarı finalde-3.lük maçı 10 , final maçı 15 dakika)

İnjuries:NO

Condition:home:NORMAL

Condition:Away:NORMAL

Com Starting Line-Up Auto Select:No

Ball Type:+Teamgeist LF(2 tarafın top seçiminde anlaşamaması halinde seçilecektir.)

Rule Settings

Match Type:EX.:no

PK:no

Max.No.of Substitutions:3 Players

     


Bu güzel organizasyona tüm Pro Evolution Soccer sevenleri davet ediyoruz.

[SIZE="4"][COLOR="red"]PESTURKİYE YÖNETİM
PTR TEAM


kayıt linki:

pesmaradona
10-12-2008, 10:57   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2008

izmir turnuvamıza 2 hafta kadar kaldı kayıtlar şu anda 40 civarı,fırsat henüz kaçmadı,katılacak arkadaşlar var ise başarılar dilerim.