12 küçük araçla masaüstünü yenileyin

CHIP Online
01-04-2009, 01:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

CHIP Online, Windows masaüstünüzün çehresini değiştirecek 12 aracı bir araya getirdi...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/12-k ... enileyin_11787.html

Resimlerle: 12 adımda masaüstünüzün çehresini değiştirin!

Windows Masaüstü... Çok büyük olasılıkla bilgisayarınızın monitöründe gün içinde en sık görüntülenen bölümlerden biri. Kullanıcıların bir bölümü Windows'u kurduktan sonra masaüstünde herhangi bir değişikliğe gitmeye gerek görmezken, kimisi ise aynı masaüstünü kullanmaktan bir zaman sonra sıkılmaya başlar.

Bu nedenle Windows masaüstüne çok farklı bir hava katan uygulamaların sayısı her geçen hızla artıyor. Widget ya da Gadget'larla farklı bir çehreye kavuşan Windows masaüstüleri, bu sayede kullanıcıların istediği kalıba girebildiği gibi, masaüstünün işlevi de fazlasıyla artıyor.

Bu yazımızda Windows masaüstünüzü renklendirecek ve işlevini artıracak en başarılı araçları sizler için bir araya getirdik. Makalemizin devamını galeri sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Tüm konu: 12 küçük araçla masaüstünü yenileyin

Resimlerle: 12 adımda masaüstünüzün çehresini değiştirin!

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Kullandığınız masaüstü araçları...

erdem barış
01-04-2009, 21:51   |  #2  
erdem barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,312 mesaj

saat, takvim ,cpu ölçer dışında havadurumu ve chip online gadget larını kullanıyorum masaüstü kenar çubuğu olmadan masaüstü çok garip görünüyor.

H@ckerCesur
02-04-2009, 09:54   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj
Windows Masaüstü... Çok büyük olasılıkla bilgisayarınızın monitöründe gün içinde en sık görüntülenen bölümlerden biri.
Valla ben masaüstü duvar kagıdımı bile göremiyorum. Sabahtan akşama kadar mozilla tarayıcımla chip online görüyorum. Artık sitedeki en ufak çizgiyi bile kafamda canlandırıyorum.

Masaüstü araçlarını ise gereksiz buluyorum açıkçası. Saat - Tarih zaten sag alt köşede gösteriliyor. Ben sadelikten yanayım. Tabiki farklı görüşlere de sonsuz saygım var.
I love you Chip Online Aşk

hasanyozgat
13-04-2009, 18:19   |  #4  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
44 mesaj
H@ckerCesur
Masaüstü araçlarını ise gereksiz buluyorum açıkçası. Saat - Tarih zaten sag alt köşede gösteriliyor. Ben sadelikten yanayım. Tabiki farklı görüşlere de sonsuz saygım var.
I love you Chip Online Aşk
doğru söylüyorsun kardeş
bende sana katılıyorum

Kapalı Hesap (79876)
15-04-2009, 18:40   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
1,252 mesaj

Masaüstünde pek incik boncuk olmasını istemem.Gülümseme Vakit kaybı yapıyor "dur şunaları düzenleyeyim derken"