2K Games'i kandırdılar!

yalcinkurt
11-07-2008, 18:26   |  #1  
yalcinkurt avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,580 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2008


Evet, aylardır Rockstar Games'in aksiyon oyunu Grand Theft Auto 4'ün PC versiyonunun çıkıp çıkmayacağı tartışılıyor. Bugün ise bu konu hakkında önemli bir gelişme yaşandı.

Birkaç uyanık insan 2K Games'in teknik destek bölümüne elektronik posta atıp Grand Theft Auto 4'ün PC versiyonunda ses problemi yaşadıklarını ve bu konu hakkında ne yapabileceklerini öğrenmek istediler. 2K Games'in destek bölümünden aldıkları cevap ise şöyle oldu; "Grand Theft Auto 4'ün PC versiyonu henüz resmi olarak duyurulmadı ve oyun şu anda yapım aşamasında".

Bunun üzerine bu uyanık insanlar destek bölümünü şıkıştırdılar ve oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğini sordular. Teknik destek bölümü ise bu konuyu şöyle cevapladı; "Biz sadece teknik destek konusunda yardımcı oluyoruz, oyunun PC versiyonunun ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında herhangi bir bilgimiz yok. Gelişmeleri oyunun resmi sitesinden takip edebilirsiniz."

Grand Theft Auto 4'ün PC versiyonu geliştiriliyor mu? Henüz resmi bir açıklama yok ancak tüm bu dedikodular oyunun geliştirildiği yönünde, hatta 30 Ekim 2008'de piyasaya sürüleceği de söyleniyor. Belki E3 2008'de oyun duyurulabilir, bunu hep birlikte göreceğiz. Akıllı uyanıklar (mı yoksa saf teknik destek bölümü mü desek) konusunda ise yorumu sizlere bırakıyoruz.

Alıntı: www.trgamer.com

ersinbakar
11-07-2008, 19:03   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,253 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2008

herkes biliyorduki pc içinde çıkacağınbı dünyada en çok pc mi var ps mi hiç şüphesiz pc en kısa zamanda gelecektir ülkemizede gelmese yapmak istemeseler bile onu kırdılar yakında türkiyeye de gelecek gelmesede getiririz :) rusyada bir tanıdığım diyor bizde var ben kurdum hemde yamasıyla beraber ruscada yamasını yapmışlar :)

RøñãLdø™
11-07-2008, 22:48   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
94 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2008

Herkes biliyodu zaten pc ye cıkcagını.Eger cikmassa gercekten rockstar cok kan kaybeder