2ssorum olacak bakarmsnz ltfennn

SlientDeatH
09-10-2011, 17:29   |  #1  
SlientDeatH avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
104 mesaj

arkadaşlar ben e72 tel aldım. simdi genelde normal telde mesaj gelince mesajı acarız okuruz sonra ortaya basarız ya cevapla yada sil secenegi cıkar. bende de cıkıyor. ama rehberde bazı kisilerde cıkıyor. mesela x ve y kişi mesajlarında orataya basınca cvpla cıkıyor ama z mesaj atınca ortaya basınca cvpla cıkmıyor sadece sil secenegi cıkıyor. solda secenekler var oraya basıyorum cevapla orda da yok. anca eni mesaj diyorum msjmı yazıyorum sonra z yi tkrar rehberden bluyorm :S

bide şimdi bnm arklar aylık belli liraya sınırsız knsma 3gli knsma da dahil yapıyorlar işte. bnde kntr yok ama evimde kabloosz modem var. ben wirelessten nete baglanıp arklarda sınırsız knsma özelliğinden yararlanıp 3g ile knsablrmyz? yani ben netten baglancam onlar hattan baglanacak. derdimi anlatablmişimdr inş. yardımlarnzı beklyrm

mesut53
09-10-2011, 17:52   |  #2  
mesut53 avatarı
Yıllanmış Üye
294 mesaj

2.Soruna cevap vereyim wireless üzerinden(ttnet vs.) 3g özelliğini kullanamazsın ..

SlientDeatH
09-10-2011, 18:52   |  #3  
SlientDeatH avatarı
OP Yıllanmış Üye
104 mesaj

yani kısaca wirelerssle 3g çalışmaz diyorsun..  nyse napalm geççcez onu.  1inci sorumda yardımcı olucak varmı? birde bşy daha sorucam teli yeni aldım daha sarjı btmeden pcye bagladım. sarj etmeye basladı. bende bıraktım etsin dedim kac saat oldu daha sarj ediyor. pcden geçmi sarj ediyor?_

SlientDeatH
10-10-2011, 11:29   |  #4  
SlientDeatH avatarı
OP Yıllanmış Üye
104 mesaj

1inci sorunum hakkında ltfen yardm edin ya :S