3200 avivo

HPQ-User
24-04-2009, 07:56   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

ibrahim sormuş:
iyi dereccede bilgim olmasına ragmen bir türlü cözemedim. ati ctaliyt controllerinde avivo vide temel renk ayarlarını bir türlü değiştiremiyorum. gelişmiş renk ayrları her zaman de aktif durumda basit renk ayrlarıda ctalyt ilk yüklendiğinde çalişiyor ama sonra hepsinin kayrıcıları en sola kaymış duruyor ve değimiyor. video yürütmede bir sorun yok her türlü video formatı calıyor oyunlar da sorun olmuyor. noluyor anlamdım. sadece jet audiodan söpelrinyorum kaldırdım ctayti yeniden kurdum güncelldim yok bir türlü olmuyor. hem hdmi hem d-sub baglantıda dendim gene olmadı. yardımınız için şimdiden saglun

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
ecs anakart tümleşik hd3200 780g amd athon işlemci 4gb ram 32 bi vista home basic

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 8.0; Windows NT 6.0; Trident/4.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.5.30729; .NET CLR 3.0.30618; FDM)

Süleyman.
24-04-2009, 09:48   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Ben hiç kullanmadım Catalyst Control Centre'ı ama baktım şimdi. Avivo altındaki ayarlar bende de aynı. Video ayarları kısmındaki önayarları özel yaptıktan sonra altındaki bütün pencerelerde ayarları değiştirebiliyorsunuz, ilk başta bunlar bende de deaktif idi. Ayar çubuklarının kenarlarında etkinleştir tuşları var, bazı tikler var. Oraları uygun şekilde tıkladığınızda deaktif olan tuş ve çubuklar aktifleşiyor. Ev-Ofis-Sinema şeklinde önceden tanımlanmış ayarlar da bulunuyor. Oradan birini de seçebilirsiniz.