4Media MP4 Converter [19.06.2011]

CHIP Online
19-06-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

4Media MP4 Converter, AVI'dan MP4'e, WMV'den MP4'e, MPEG'den MP4'e, HD videodan MP4'e ve MP4'ten AVI ve MP3'e dönüştürmek için en iyi ve kullanımı en kolay yazılımdır. Bu sayede filmlerinizin ve müziklerinizin tadını iPod, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, PSP, PS3, Apple TV, Xbox 360, Zune, iRiver PMP, Creative Zen Vision, Archos, vb. cihazlarda doyasıya çıkarabilirsiniz.

Üstelik bu MP4 dönüştürücüsü, video görüntüleri alabilir, CD kodunu çözebilir, bit rate ve frame rate gibi parametreleri düzenleyebilir, geniş dosyaları bölebilir ve MP4 koleksiyonunuzu kişiselleştirebilir.

Anahtar özellikler:

• Tüm video biçimlerini MP4 ve H.264/MPEG-4 AVC HD video biçimlerine dönüştürür;
  • MP4'ü AVI, MPEG, DivX, XviD video biçimlerine dönüştürür;
  • MP4 videoları için iPad, iPhone, PSP, Apple TV profilleri;
  • MP4'ü MP3, M4A, AAC müzik biçimlerine dönüştürür;
  • Yüksek dönüştürme hızı ve toplu dönüştürme.

Kaynak: www.chip.com.tr

Download:  4Media MP4 Converter

haksal
20-06-2011, 07:25   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Program internet bağlantısını bulamıyor ama aktivasyon tamamlanıyor. Program masaüstüne başlat menüsüne kısayol atmıyor.Programı bu haliyle kullanamıyoruz.Çünkü programa erişemiyorum.Fikri olan varsa paylaşrısa sevinirim...

cey_cey
20-06-2011, 13:06   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
181 mesaj

Masa üstü kısayol atıyor aslında. Ben kurduğumda bir sorun çıkmamıştı. O zaman sende program files içinde programın klasörünü bul oradaki çalıştırılabilir programa (.exe uzantılıdır) sağ tıkla ve masa üstü kısayol oluştur seç. Masa üstünde kısayolun olacaktır. Kolay gelsin. Küçük bir not eklemeden geçemeyeceğim.
Geçen gün çıkan Aiseesoft Blu Ray Ripper programı bu programdan daha iyi bence. Ve bunun yaptıklarına ek olarak daha birsürü format arasında dönüştürme yapabiliyorsun.

haksal
20-06-2011, 16:08   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

program files klasöründe yok.normal bir kurulum yapmıyor.tavsiye ettiğin programı kurmuştum.teşekkürler...aks text replacer lazım ama. bir arkadaştan aldım burdan fakat çalıştıramadım yardımcı olursan sevinirim

cey_cey
21-06-2011, 10:59   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
181 mesaj

Aks text replacer programı vardı sanıyorum arşivimde. Yüklediğim zaman linki buradan paylaşacağım.