5.5 inç'lik iPhone'un gövdesi sızdı!

CHIP Online
22-08-2014, 11:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Şimdiye kadar pek görünmeyen 5.5 inç'lik iPhone 6, küçük iPhone'la beraber böyle sızdı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/5-5 ... si-sizdi_49083.html

Resimlerle: LG G3: Quad HD ekrana sahip ilk cep testte!

iPhone 6'nın 4.7 inç'lik modeline ait olduğu söylenen birçok görüntüyle karşılaştık. Ancak Apple'ın geliştirdiği düşünülen 5.5 inç'lik ikinci model için aynısını söylemek zor. Ancak yeni ortaya çıkan bir fotoğraf, iddialara göre Apple'ın Çin'deki tedarik zincirinden önümüze geliyor ve 5.5 inç'lik Apple phablet'inin arka kapağını gösteriyor.


5.5 inç'lik modelin gövdesi, görünüşte 4.7 inç'lik modelin büyütülmüş hali gibi duruyor. Fotoğraftan gövdenin son derece ince olduğu da fark ediliyor. Önceki söylentiler, 5.5 inç'lik modelin sadece 6.7mm kalınlığında olacağını söylüyordu.


Bu söylentiyle beraber iPhone 6'nın "phablet" modelinin varlığına dair yeni bir işaret ortaya çıkmış oldu. Sızıntının kaynağı BestTechInfo, 5.5 inç'lik modele ait gövde bileşenlerinin fabrikadaki sayısının çok az olduğunu, bu yüzden telefonun Eylül'de gelme ihtimalinin düşük olduğunu söylüyor. Büyük iPhone 6'nın gecikebileceğini daha önce de duymuştuk; dolayısıyla bu bilgi de öncekilerle eşleşiyor.


iPhone 6'nın 9 Eylül Salı günü tanıtılması bekleniyor; ancak aklınız büyük iPhone'daysa, biraz daha uzun beklemeniz gerekebilir.

Tüm Konu: 5.5 inç'lik iPhone'un gövdesi sızdı!

Resimlerle: LG G3: Quad HD ekrana sahip ilk cep testte!

Kaynak: www.chip.com.tr