6.000-6.500 TL GTX1070 VEYA 1080 LİK MASAÜSTÜ BİLG

TizianoFerro
28-12-2017, 11:55   |  #1  
TizianoFerro avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar herkese merhaba,

İlk çıktığından beri Fortnite Battle Royale oynuyorum. Hatırı sayılır seviyede oyun bilgisi,seri lootlama,refleksler vs oluştu ve artık oyunu oynarken video çekip youtubeye koymak ve ara ara youtubeden ve tw den yayın yapmak istiyorum.

Şuan oynadıgım bilgisayar hp marka laptop gtx960 ve 16 gb ram e sahip i5 işlemcisi olan bir laptop. Oyunu en düşük ayarlarda pek sorun çıkartmadan ( ağaçlık orman bölgelerinde akıcı fakat şehir tarzı yerlerde hafif kasmalı) oynuyorum. (aslında oyunun sitesinde önerilen ayarlara baktığımda fazlası ile karşılıyor bilgisayar ama neden en düşük ayarda oynamak zorundayız ve ona ragmen takaslarda veya kalabalık yerlerde kasmalar olduğunu anlamış değilim)

50 megabit download hızı , 1.8 upload hızı olan internetim var internetten kaynklı kasmaların olduğunu düşünmüyorum.

Aylık 500-600 tl taksitle alabileceğim ve sadece kasa için 6.500 tl ye kadar çıkabileceğim bir bütçem var. En yüksek ayarlarda oyunu kasmadan oynamak istiyorum (en az 2 yıl) ve free dos değil windows 10 içinde yüklü şekilde pc istiyorum.

Sizden ricam 16 gb ram e sahip gtx 1070 veya 1080 lik ekran kartlı ve i7 işlemciye sahip bilgisayarları (anakarttan pek anlamıyorum) link olarak veya yorum olarak paylaşmanızdır.

Herkese şimdiden teşekkür ediyorum.