7300GT Güncelleme Sorunu Lütfen Yardım..

powerman281
24-02-2008, 00:01   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Merhaba Arkdaslar bende Palit 7300 GT war ama ekran Kartımın güncellemerini indiriyorum fakat yükler şöyle bi hata ile karsılasıyorum :S

Bu Yazı Cıkıyor

The Contents Of This File Cannot Be Unpacked. The Executable You Are Attempting To Run Has Been Corrupted. Please Obtain Another Copy Of The File, Verify Its Integrity, And Try Again."

ALtda gördüğünüz Hata ile karsılasıyorum :S

Lütfen Yardım edinn Dogru düzgün oyun oynuyamıyorum :S

Son Düzenleme: powerman281 ~ 24 Şubat 2008 00:06
Banned
24-02-2008, 00:17   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

disk harfiniz ne olarak gözükmekte , bu hatayı disk harfi c den farklı olyrsa vermekte.

1. sürücüyü sağ tıklayıp winrar ile çıkartın
2. aygıt yöneticisinden ekran kartınızı açıp özellikler i tıklayın
3. sürücüyü seçip güncelleştir i seçin
4. belirli konumdan yükle seçin arama ben seçeyim diyerek devam edip
5.çıkarttığınız dosyadan winxp klasörünün içerisindeki yükleyici dosyayı gösterip kurulumu başlatın

yinede hata verirse çıkarttığınız dosyayı diskin içerisinde oluşan softpaq klasörünün içerisine atarak aynı işlemi oradan yapın

powerman281
24-02-2008, 00:19   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
9 mesaj

Hocamm Cıkarttıgım Dizin H ve I ile görünmekte C ise Cd rom falan :S

Banned
24-02-2008, 00:29   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

tahmin ettiğim gibi sürücü harfiniz değişik , tarif ettiğim gibi çözersiniz. yada xp cd ile sistemi açın kurtarma konsoluna geçip sürücü harfini değğiştirin . anlatması uzun olacağı için tarif etmiyorum , sürücü harfi değiştirme  diye aratırsanız nasıl yapılacağını bulabilirsiniz.

Mustafa@PC
25-02-2008, 16:21   |  #5  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj
khramn
disk harfiniz ne olarak gözükmekte , bu hatayı disk harfi c den farklı olyrsa vermekte.

1. sürücüyü sağ tıklayıp winrar ile çıkartın
2. aygıt yöneticisinden ekran kartınızı açıp özellikler i tıklayın
3. sürücüyü seçip güncelleştir i seçin
4. belirli konumdan yükle seçin arama ben seçeyim diyerek devam edip
5.çıkarttığınız dosyadan winxp klasörünün içerisindeki yükleyici dosyayı gösterip kurulumu başlatın

yinede hata verirse çıkarttığınız dosyayı diskin içerisinde oluşan softpaq klasörünün içerisine atarak aynı işlemi oradan yapı

Beğendim
Tamamen katılıyorum inf dosyalarının olduğu yeri seçin belirli bir konumdan yükle dedikten sonra...