a4tech cam var fakat msnde açılmıyor

HPQ-User
21-09-2008, 20:35   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

e.y sormuş:
A4TECH cam msnde açılmıyor ama kurulu olduğunu teyit ettim doğru kurulu bilgisayar üzerinde hamcapte açılıyor.fakat msnde açılmıyor.

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
wındows xp çok net bilmiyorum

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

deadly_saw000
21-09-2008, 21:25   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
487 mesaj

msn de şu adımları izle;
araçlar>seçenekler>kişisel."web kameramın olduğunu başkalarının görmesine izin ver"de.sorun belki çözülebilir.
çözülürse haber ver...

Ahmet_79
21-09-2008, 21:53   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11,538 mesaj

msn araçlar ses ve görüntü kurulumunu yaptınız mı?

EGEBEYI
28-09-2010, 22:11   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Msn Web camara ayarları
Msn de web cam problemi

Web camaranız normalde kurulu ve çalışıyor fakat msn de görüntülü yada sesli görüşme yapmak istediğiniz halde web camınız açılmıyorsa aiağıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın.

İlk önce msn niz açıksa kapatın.Sonra, Bilgisayarımdan Windowsun bulunduğu sürücüye gelelim bu genelde C: sürücüsüdür, burdan Program Files klasörüne gelelim burda MSN nin bulunduğu klasörü seçiyoruz buda genelde MSN Messenger veya Live MSN dir, açtığımız klasörün içerisinden MSN açma programına sağ tıklıyoruz (msnmsgr) özellikleri seçiyoruz açılan pencereden üstte uyumluluk seçeneğini seçiyoruz Uyumluluk modundaki kutucuğu tıklıyoruz ve ordan Windows 98 / Windows Me işaretliyoruz ve tamam diyerek çıkıyoruz.

MSN yi açıyoruz ve MSN kendini onarma işini yapıyor. onarma işi bitince MSN niz açılacak ve artık Web Cam açarak görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

EGEBEYI
28-09-2010, 22:16   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

aynı sorun bendede oldu.ama arayan çaresini bulur aradım buldum.sizlerinde faydalanması için paylaştım.sorununa faydası olandan cevap bekliyorum