access point

ahmet_1023
21-02-2011, 05:05   |  #1  
ahmet_1023 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
105 mesaj

arkadaşlar tekrarlayıcı ile ilgili bi problemim var.şöyleki hemen konuya gireyim.şimdi ben yurtta kalıyorum geçenlerde yurdun wireless sistemine bakım yapıldı yeni tekrarlıyıcılar filan alındı.ben şimdi o yeni alınan airties marka tekrarlıyıcıdan giriyorum nete ancak şöle bi problem var.youtube giriyor ancak video açarken hata veriyor.sadece youtube değil dailymotion gibi sitelerdende video açmıyor hata veriyor.yurtta teknik işlere bakan birisi var o da yan odada kalıyor bende giremiyorum diyor.herhangi bi yasak filan olmadığını söylüyor şifreyi girdirtip tekrarlayıcının içine girdim baktım gerçektende yasak yok yada herhangi bi dns ayarı filan yani herşey normaldi ama gel gelelim bi türlü işin içinden çıkamadık ben bi kaç forum sitesine konu açtık filan dedi bende buraya açayım dedim umarım çözüm bulunur:(

Tuğsan
21-02-2011, 07:05   |  #2  
Tuğsan avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
879 mesaj

Youtube a giriyorsun, site aciyor fakat video izlemek istedigin zaman video acmiyor, hata veriyor.. Konunun ozeti budur dimi? Ne hatasi veriyor peki? Birde farkli borwserlarla acmayi denedin mi?

ahmet_1023
21-02-2011, 21:26   |  #3  
ahmet_1023 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
105 mesaj

tabikide denedim farklı browserla açmayı sonuç gene değişmiyor.'an error occurred,please try a again later' diyor sadece youtube değil face dışındaki tüm video içeriklerinde veriyor.