Acer Laptop Sorunu

Loken
29-12-2011, 17:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Acer Aspire5732zg Ram 3 GB İşlemci 2.2 ghz T4400 Intel  Ekran Kartı Atı RadeonHD series 4570

Bu özelliklerde bilgisayarıma format attıktan sonra bilgisayarım çok yavaşladı ve birkaç program yükledikten sonra açılmamaya başladı ilk attıgımda 5-10 dk içnde açılıyordu.
Windows 7 dvd'sini internetten indirp kendim yazdırdım belkide sorun bu olabilr

Lütfen yardımcı olun  pc açılmıyor bile ve cok yavaş.

Kapalı Hesap (172709)
29-12-2011, 17:54   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj
Alıntı: Loken  
Acer Aspire5732zg Ram 3 GB İşlemci 2.2 ghz T4400 Intel  Ekran Kartı Atı RadeonHD series 4570

Bu özelliklerde bilgisayarıma format attıktan sonra bilgisayarım çok yavaşladı ve birkaç program yükledikten sonra açılmamaya başladı ilk attıgımda 5-10 dk içnde açılıyordu.

Lütfen yardımcı olun  pc açılmıyor bile ve cok yavaş.

Olabilir dvd 4X hızında yazdır bede xp için birkere buna benzer sorun olmuştu
art sürücülerini tamamını yüklediğne emin ol vede windows gücellemelerinide yap.

Loken
30-12-2011, 18:40   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

dvd 'yi en düşük hız olan 1x hızında IMG BURNER programıyla yazdırdm buna rağmen çözüm bulamadığmdan Xp Cd'si aldım vve suanda  Xp yüklüyorum bilgisayarıma belki ilerde win7'ye geçiş yaparım

serkanizm
30-12-2011, 21:33   |  #4  
serkanizm avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
130 mesaj

mrb öncelikle belirteyim belirtmiş olduğun markanın aynı modelini bende kullanmıştım  donanımsal olduğunu düşün müyorum iyi performans veren bir pc dir ama belki zamanla havalandırma lar belki tozdan dolmuş olabilir bundan sebep bir yavaşlamada olabilir birde başka bir windows 7 sürümü kurmayı dene 64 bit öneririm ben 64 bit kullanmıştım onda sorunsuz çalışmıştı windows 7 sp1 64 bit ultimate sürümü. windowsu kurmadan önce temiz bir hdd ye kur yani harddiski komple biçimlendir ve yeniden bölümlendir hddnin bölümlerindede bir sorun meydana gelmiş olabilir bunları dener sen sorununun çzülceğine inanıyorumSansürlenmiş