ACER RECORVERY ÇÖKTÜ NE YAPABİLİRİM

HPQ-User
17-03-2012, 12:06   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Şevket sormuş:
bilgisayarı biostan cd diye başlatmıştım yani bilgisayara cd taktığında yeniden başlattığında ilk önce bilgisayar cddeki veriyi okuyordu kardeşim de buna oyun cd simi ne koymuş galiba windows la çakışmış şimdi windows vista çöktü recorvery de çöktü yani ctrl+alt+f10 tuş kombinasyonunu kullandığımda cdsiz format atabiliyordum bu büyük kolaylıktı ama şimdi recorvery de çöktü en önemlisi harddiske cd den de işletim sistemi yükleyemiyorum ntfs formatında biçimlendirin diyo biçimlendirdim fakat bu sürücüye windows yükenmez diyo servise götürsem yapabilirmi ne kadar bir ücret talep eder bilemiyorum acaba eskisi gibi recorrvery şeklinde yaparlar mı bilemiyorum unutmadan benim vista orjinaldi recovery çöktü bilgisayarın altındaki cd keyi giriyorum anahtar doğrulanmadı diyor benim lisansımı tanımıyor ne yapabilirim servise götürsem ne kadar ücret ister bilen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden herkese teşekkürler...

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
250 GB HARDDİSK
3 GB DDR3 RAM
WİNDOWS VİSTA HOME PREMİUM İŞLETİM SİSTEMİ
2.00 GHZ CORE 2 DUO İŞLEMCİ

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:5.0) Gecko/20100101 Firefox/5.0

Kapalı Hesap (154666)
17-03-2012, 13:25   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 16
4,901 mesaj

Takribi 60 TL ücretle bunu serviste yaptırabilirsin. Bir  arkadaşımın Toshiba bilgisayarında da aynı sorun olmuştu. Bu fiyata yaptırdık.
Servisin tam yetkili servis olmasına dikkat.
Gerekli servislik belgelerini de isteyiniz.