açık alan serinletme sistemi

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
instager
24-05-2016, 09:32   |  #1  
instager avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
21 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: May 2016

Sismix Açık Alan Serinletme İle İyi Hissedin
Eğe bölgesinin tartışmasız bir numaralı açık alan serinletme firmalarından bir olan Sismix Açık Alan Serinletme müşteri portföyünü gün geçtikçe geliştirmektedir.
Yıllarında verdiği deneyim ve tecrübeyi iş akışı ile birleştiren Sismix Açık Alan Serinletme şuana kadar sayısız işletme ve firmaya hizmet vermiş ve yapılan iş ile alakalı mükemmel geri bildirimler almıştır.
Özellikle işletmelerin yaz aylarında hava sıcaklığından dolayı iş yoğunluklarının düşmemesi için gerekli olan açık alan serinletme sistemleri artık bir istekten çok ihtiyaç olarak görülmektedir.
Müşterilerin yaz aylarında açık alanları bulunan işletmeleri daha çok tercih ettiği düşünüldüğünde bu sistemlerin ne kadar gerekli olduğu rahatlıkla görülebilmektedir. İşletmeler bahçelerinde müşterileri serinletme amacıyla kullandıkları bu sistemler sayesinde iş yoğunluklarını hiçbir zaman kaybetmemektedirler.
Çevreye hiçbir şekilde zararı olmayan bu sistemler ayrıca çok fazla enerji harcamaması ile de işletmelerin tercih sebepleri arasında yer almaktadır. İşletmeye nerdeyse hiçbir ekstra masraf oluşturmayan bu sistemler piyasada yer alan diğer sistemlerden farkını bu sayede çok kolay bir şekilde göstermektedir.
İnsanları serin tutan bu sistemler hiçbir şekilde ıslatmamaktadır. Hızlı serinletme özelliği sayesinde ortamın sıcaklığını çok kısa bir sürede kırabilmektedir. Düşük su kullanımı da sağlayan bu sistemler ortamı 15 dereceye kadar soğutabilmektedir.
Hızlı ve kolay kurulum sağlayan açık alan serinletme sistemleri işletmelere müşteri yoğunluğunun en az olduğu saatlerde sadece 3 veya 4 saat gibi çok kısa bir sürede kurulmaktadır.
Restoran ve cafeler için oldukça uygun olan açık alan serinletme sistemlerinin avantajlarını maddeler halinde açıklarsak;
1.        Yazın sıcak etkilerinden dolayı müşteri kaybını önler
2.        Serinletme sektöründe kurulum ve kullanım kolaylığı mükemmel olan sistemlerdir.
3.        İşletmeye aylık maliyetleri oldukça düşüktür.
4.        Müşteri memnuniyetini doruklara çıkarmaktadır.
5.        Uçan haşereleri önlemekte ve bu sayede müşteri konforunu ve rahatlığını sağlamaktadır.
6.        Serinletme sistemine yerleştirilen parfüm yardımıyla ortama güzel kokuların yayılmasını sağlar.
Bu ve buna benzer bir çok faydası vardır açık alan serinletme sistemlerinin…
Aşağıdaki iletişim kanalları aracılığıyla bizlere 7 gün 24 saat rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Web sitemiz >>> http://sismix.gen.tr/
Telefonumuz >>> 0 554 778 80 88
Adresimiz >>> Altay Mah Tenekeciler sok. No: 9 Turgutlu – Manisa
e-posta adresimiz >>> info@sismix.gen.tr