Acil!!!Avert tv Pro 007 Analog Tv KArtı ses Sorunu

Banned
04-09-2008, 18:01   |  #1  
alierenerdal avatarı
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
361 mesaj

Selamü Alyküm aRkadşlar benim şöle bir sorunum var.Tv kartımdan tv izlerken ses çok hırıltılı ve kötü geliyor yayınlar da sorun yok Cam gibi gösteriyor...ama ses çok kötü geliyor dün biraz uğraştım(Eski driver yükledim,bi kaç ayar yaptım program da ) ve hallettim xpde ama bu seferde aynı sorun Vista İşletim sisteminde meydana geldi(Tv kartım ve sürücüsü Vista Uyumlu Bu arada)ve Vista işletim sistemimde de program baya pcyi kasıyor ses kartım ve hoparlörüm  sağlam yani normal şekilde çalışıyorlar Ses kartım REaltek Hd Audio Driver Ver.2008
Hoparlörüm C MEdia Usb  Hoparlör (Driverler da sorun yok)ama hala bu sorunu yaşıyorum servisi bana tv kartımın sorunsuz çalıştığını ve yazılımla ilgili problem olduğunu söyledi...dediğim gibi uğraştım 1-2 saat  baya kurcaladım Aver Tv programını ve bu sefer xpdeki gibi başarılı olamadım...üstelik Media Center desteği olmasına rağmen Vistada M.c. görmüyor Tv kartını...Kafayı yiycem tv kartında sorun yok driverler da da peki sorun ne???Sistemim:foxcommp4m9007 m.b.,İntel P4 Dual COre 3.00 ghz işlemci 1.5 gb ram+Nvidia 256 Mb geforce 6600le Ekran kartı Realtek hda ses kartı,Realtek Ethernet Kartı,SAmsung Sata 250 gb sabit disk+st.xxxxx 120 gb ide harddisk,Lg Dvd-rw+cd-rw,... Desteklememesine imkan yok tv kartımın sistemimi...  kafayı yiycem!!!Lütfen arkdaşlar yardımcı olun...e-mail:alierenerdal@gmail.com (veya pm atın lütfen)
bu arada tv kartım AverMedia Avertv Pro 007 Analog,Philips Tuner+Capture vb )Tv kartımın resmi burada: Bu da Tv kartımın Türkçe Web Sitesihttp://www.avermedia.com/avertv/ ... ?Id=22&tab=APDriver(Lütfen bakınız,özellikleri de yazıo ordaBu da sorunumun Videosu:http://video.google.com/videoplay?docid=461932067455667698&hl=en  (Google Video)
Arkadaşlar!!!! lütfen yardımlarınızı esirgemeyin kim bilir belki mi olur birgün bende size yardımcı olurum(Chip.com.tr sitesinde)(e-mail:sponsorlive@windowslive.com veya alierenerdal@gmail.net)Show tv capture resmim:

Son Düzenleme: Banned ~ 04 Eylül 2008 18:15
Banned
04-09-2008, 18:16   |  #2  
alierenerdal avatarı
OP Banlandı
361 mesaj

aceleden baya bi hata yapmışım mesajlarımda daha yeni düzelttim Tabii:Acele işe şeytan karışır.

Recep Baltaş
05-09-2008, 23:19   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Hoparlör ses kartına ne şekilde bağlı?

Ses kartı ve Aver deriverları son sürm mü? Anakartın BIOS'u güncel mi?

Banned
06-09-2008, 23:10   |  #4  
alierenerdal avatarı
OP Banlandı
361 mesaj

maalesef hepsi güncel ama hala problemim devam ediyor... tüm hoparlörleri denedim...

Banned
06-09-2008, 23:11   |  #5  
alierenerdal avatarı
OP Banlandı
361 mesaj

biosum en yeni 2007 versiyon+ses kartı güncel .tv kartı uygulması da güncel!!!Pazartesi servise vereceğim iş Allah onlar hallederler...