ACİL Keylogger Silinmiyor

blgsyrcı
15-08-2010, 02:50   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar bilgisayarıma keylogger girdi.Nod32 ile tarattım bulamadı.Norton 360 kurar kurmaz ilk bulduğu virüs keylogger oldu ve keylogger imha edildi dedi.Ancak şu an bilgisayarımı tarattığımda sürekli yetkisiz erişim bulundu diyor.Anti keylogger kurdum ama o da engelleyemedi sadece buldu.Keyloggerı silme konusunda lütfen yardımcı olunn..

xmentr
15-08-2010, 12:34   |  #2  
Üye
65 mesaj

eğer anti keylogger bulduysa öncelikle keyloggerın internet erişimini program vasıtası ile engelle. Sonra bu keylogger nerede kuruluysa (antilogger veya antivirus raporuna bakarak bulabilirsin) güvenli modda aç ve keyloggerı elle sil.

black_flood
15-08-2010, 14:38   |  #3  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

norton ve nod32' ye kaldıysak ayvayı yedik demektir antivirüs sınıfına bile sokmuyorum ikiside kıytırık aşması ve sistem sızılması en kolay sistemler norton ve nod 32 den geçiyor norton için msdos tabanlı yada uzantısı olmayan dosyalar ile yapıldığında saldırı bulamıyor put gibi seyrediyor sadece.

nod 32 de bir ihtimal buluyor ama silemiyor çalışan sistem dosyası gibi gösterirse zararlı kendisini.

panda global 2011 kur sorunu çözecektir pandada yetmesse kaspersky pure 2011 kur oda yemezse tek çözüm arcaviri 2010 yada 2011 bu saydığım 3 yazılımdamükemmel ötesi ne norton nede esed gibi kıytırık yazılımlar içermiyor benzer özellikleri.

nortonun güvenlik switchleri bile malın önde gideni hiç birşeyi engelleyemiyor neredeyse cisco panda gate defender yazılımsal olarak isa mükemmel ötesi fortinette zaten fortluyor mantığını halen çözebilmiş değilim çalışıyormu çalışıyor ama mantık dışı.

weaver
30-08-2010, 21:57   |  #4  
Taze Üye
3 mesaj

bnimde anti -keylogger la başım derte kaldıramıorum  silinmiyor  pc ye keylogger gibi bişey girdi ama keyloggar da deil site içi baktım ,görev yöneticisi > işlmler > services.exe karşısında eğer admin yazarsa keyloggar war  bende system yazıor hiç bişey anlamadım en ii adam gibi FORMAT atmak