acil yardım iphone5 !

hüseyin fırat
29-03-2013, 00:12   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

arkadaşlar dün duştayken telefonum çaldı açmak zorundaydım telefonu odadan aldım ve telefonla birlikte duşa girdim telefon görüşmem yaklaşık bir dakika anca sürdü telefon görüşmem bitince bi baktım iphone 5 in ön ve arka yüzü tamamen nemlenmişti küçük küçük su damlacıkları vardı ufaktan sildim. şimdilik bi problem yok ama sonradan bi sorun çıkartır mı acaba içim içimi yiyo lütfen yardım !

Sistem Bilgilerim
REdbLACKI
29-03-2013, 09:42   |  #2  
REdbLACKI avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
654 mesaj

Ne dramatik !! Kahkaha Birader ? bi 5 dk. sonra açsaydın kıyamet mı kopacaktı ? Suya batırmadıysan bi şey olmaz...

hüseyin fırat
29-03-2013, 14:03   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

dramatik an o değil en dramatik an 2.300 tl verirken paradan ayrılma anı bence kardeşim. o kadar para verdik endişeleniyoruz işte ne yapalım para kolay kazanılmıyo ;)

badwizard
29-03-2013, 16:15   |  #4  
badwizard avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj

Cihazının pilini çıkarman mümkün olmadığı için neme maruz kaldığında yapman gereken ilk işlemi yapaman mümkün olmuyor ama başka şeyler deneyebilirsin, cihazını kapatıp saç kurutma makinasıyla 50 dereceyi aşmayacak şekilde kurutmayı deneyebilirsin sonrasında cihazı nemsiz bir ortamda tercihen kuru pamuklu bir bezin üzerinde oda sıcaklığına gelene kadar beklet ortalama 1 saat bunun için yeterlidir, su kabarcıkları halen duruyorsa bir gece boyunca cihazını kapalı konumdayken pirinç dolu bir kavanozun içinde bekletirsen kalan rutubetide emecektir. eğer yakın zamanlarda satın aldığın elekronik eşyaların kutuları duruyorsa onların içindeki rutubet yastıklarını pirinç yerinede  kullanabilirsin.

Banned
31-03-2013, 01:34   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 5
262 mesaj

Vay be. 2,300 TL para vermişsiniz. Ben olsam vermezdim.

hüseyin fırat
01-04-2013, 00:44   |  #6  
OP Taze Üye
3 mesaj

benim iş icabı mail çok alıp gönderiyorum 2300 liraya da değdi yani. bundan önce note 2 vardı bazı mail sunucularını desteklemiyodu bazı mailleri açmıyodu ip5 de böyle bi sorun yok tak diye açıyo ne istersem birader. biraz da kullanırken dikkat edebilsem süper olcak. inşallah bu gidişle pert e çıkarmam teli ;))

Banned
04-04-2013, 01:45   |  #7  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 5
262 mesaj
Alıntı: hüseyin fırat  
benim iş icabı mail çok alıp gönderiyorum 2300 liraya da değdi yani. bundan önce note 2 vardı bazı mail sunucularını desteklemiyodu bazı mailleri açmıyodu ip5 de böyle bi sorun yok tak diye açıyo ne istersem birader. biraz da kullanırken dikkat edebilsem süper olcak. inşallah bu gidişle pert e çıkarmam teli ;))

USA'de 1,300 lira ya satılıyor. Contract yaparsanız daha ucuz. Yazık gerçekten.