ACİL yardım..!

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
notyet
11-07-2005, 14:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Arkadaşlar 2 gün önce yeni bilgisayar aldım.Bilgisayarım amd athlon 64 3000+ venice ve epox 9NPAJ nf4 anakartım var.daha önceki bilgisayarım notebooktu.daha önce kullandığım adsl modemimi yeni bilgisayarıma tanıtıyorum,bağlantı kuruldu yazıyor,hatta altta bağlantı penceresi açılıyor ama internete giremiyorum birtürlü.İnternet explorer bu sayfayı açamadı diyor.service pack 2 yi kurunca bu sefer sayfaları açabiliyorum fakat bu seferde msn ye giremiyorum bağlantınızın olduğundan emin olun diyor.arkadaşım nf4 anakartlarda firewall olduğunu söyledi ondan olabileceğini söyledi,firewall ı off konumuna getiriyorum fakat yinede olmuyor bağlanamıyorum birtürlü.lütfen yardım edin.Bilgisayarı aldım internete bağlanamıyorum.Şimdiden teşekkürler..

egemengiga
12-07-2005, 14:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,298 mesaj

nf4 suruculerini falan guncelle, anakartin sitesine bu durumu bildir. onlar care bulur.

Recep Baltaş
12-07-2005, 15:40   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Modemin ayarlarını doğru yaptığından emin emin ol..notebook un varken kim kurmuştu?
Birde Mozilla firefox ile dene olmazsa explorer ı aç ve internet seçenekleri bağlantılardan ayarlar gelişmiş ten ayarları otomatik algılay ı işaretle...