Acronis True İmage Sorunu

matrax551
17-08-2007, 09:20   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
801 mesaj

Bu programı kurdum, sonra kaldırdım.Pc'yi açarken başta
"Starting Acronis True İmage
Press F11 for Acronis Recovery Manager" diye bir yazı geliyor.Bunu nasıl yokedebilirim?

Borga-x
17-08-2007, 09:23   |  #2  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

başlat>çalıştır kısmına msconfig yaz.
Başlangıca git ve orda acronısle ılgılı 2-3 secenek olacak onların yanındakı tikleri kaldır ve sistemini restar et. En son karsına cıkan uyarı penceresıne tık onayını ver ve ok de. Sorun çözüldü

matrax551
17-08-2007, 09:47   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
801 mesaj
Borga-x
başlat>çalıştır kısmına msconfig yaz.
Başlangıca git ve orda acronısle ılgılı 2-3 secenek olacak onların yanındakı tikleri kaldır ve sistemini restar et. En son karsına cıkan uyarı penceresıne tık onayını ver ve ok de. Sorun çözüldü
ben bişey göremedim.isterse bi de sen bak.

Borga-x
17-08-2007, 11:29   |  #4  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Evet dedıgım oge yok ama sisteminde yuk olan ogeler var.Bence bunları kadırman sıstemın açılışı ıcın gereklı.Tıklerı kaldırdım ben Paintte...

Acronısı tekrar kur ve guvenlı mooda silmeyı dene...

sanal_gangister
23-08-2007, 14:06   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

Dostum sırf sana cevap yazmak için üye oldum (:

sen acronisle ghost almak yerine bir sürücü oluşturmuşsun
yani c-d-e gibi hatta sanal sidirom oluşturmuşsun desem daha doğru olacak hani şu laptoplar warya son zamanlarda laptopların üzerinde lisans war ama vindows cd si yok çünki cd olmadan format atılıyor neyse çok konuştum kısa kesim sen bir sürücü oluşturmuşsun bende acronisi kurcalarken aynısını yaptım sonra komple cd bütün sürücüleri sildim tekrer vindows kurdum :D geçti yapabilrisen format at ben yeni pcde denedim bir veri içinde yoktu o yüzden komple bütün sürücüleri silip yeniden oluşturdum windows kurum onun üçün herkeze tavsiye deerim tabai başka yöntemlede silersin kesinen sürücüyü ama sürücü için 13 gb yer war o boşta kalır (: bence tek çare format selametle

matrax551
23-08-2007, 22:59   |  #6  
OP Yıllanmış Üye
801 mesaj

benim niyetim yok.Bu programı kuran herkes format atacak desene.