Ad Aware kullanmasını bilen varsa please

MatematikCanavarı
13-05-2008, 17:44   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
320 mesaj

Ad Aware ı açıyoruz.Tools Plugs-Ins sonra Track Sweep i  tıklıyoruz.Karşımıza cache ,cookies falan çıkıyor.Bazılarını seçiyoz.Clean e tıklıyoz "Will clean all browsers that are not runnıng." diyor. OK i tıklıyoz  eee sonra ne oluyor ben bir şey anlamadım?Bilen var mı?

Son Düzenleme: MatematikCanavarı ~ 14 Mayıs 2008 00:45
baryu
13-05-2008, 18:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
228 mesaj

hatanın türkçe karşılıgı : temizlenmesi için bütün tarayıcıların kapanması lazım diyor...
Ayrıca cookilerle ne ugraşıyon anlamadım ana menüden complete scan ( yanlış hatırlamıyosam)de bütün pc temizlensin...Yok ben illa cookileride temizlicem diyosan CCleaner kullan...

BOOMFUNKMCS
13-05-2008, 20:05   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
3,373 mesaj

eğer Ad-Aware SE kullanıyorsan türkçe yama kullan.(()

yeni sürümünde yama var mı bilmiyorum.

MatematikCanavarı
14-05-2008, 00:44   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
320 mesaj

Baryu ve Boomfunkmcs yardımlarınız için sağolun.Cookieler için ccleaner kullanıyorum.Gerçekten kaliteli ve kullanımı kolay.Ad aware in tarama özelliğini de kullanıyorum.Daha bugün malware temizledim.Herkese tavsiyem eğer bilgisayarınıza bir program yüklediyseniz internetten veya cd gibi mutlaka ad aware önce güncelleyip  sonra full scan yaptırın.
   Benim sorum şununla alakalıydı:İnternette iz bırakmamakla ad aware bir ilgisi var mı?Bu programda bunu çözemedim.Yukarıda anlattığım olay bununla alakalımı acaba diye.Gerçekten ad aware in internette iz bırakmamakla alakası var mı varsa nasıl bir ayar ister?