Adım adım: YouTube videolarını MP3'e çevirin

CHIP Online
21-04-2009, 00:38   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Eğer "bir yolunu bulup" YouTube'a giriyorsanız; bu yazılımla kendi MP3'lerinizi hazırlayabilirsiniz.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Adim ... e-cevirin_8017.html

Resimlerle: "YouTube to MP3 Converter" ile ücretsiz MP3'ler

Popüler video-klip yığınları: Alicia Keys, Justin Timberlake, Madonna. Büyük plak şirketleri YouTube'u kendi sanatçıları için bir platform olarak bellediler. Sizlere yıldızların hit parçalarını yasal olarak nasıl MP3 çalarınıza taşıyabileceğinizi göstereceğiz.

Neredeyse her şarkıcı Google'ın video platformu YouTube'da kendine has bir video-kanalına sahip. Bu kanallarda tüm şarkıcıların hitlerini bulmak mümkün. Ufak bir numara ile bu şarkıları MP3 çalarınıza aktarabilirsiniz. Sonuçta YouTube kaydetme imkânı sunmuyor. İşte tam bu noktada YouTube to MP3 Converter işin içine giriyor. Program videoların ses izlerini ayıklıyor ve bunlar MP3 biçimine dönüştürüyor.

İşte böyle:

Birkaç fare tıklaması ile müzik arşivinizi legal yollardan genişletebilirsiniz. Uygulamalı çalışmamızda sizlere adım adım "YouTube to MP3 Converter" ın nasıl çalıştığını göstereceğiz.

Download: YouTube to MP3 Converter

Tüm konu: Adım adım: YouTube videolarını MP3'e çevirin

Resimlerle: "YouTube to MP3 Converter" ile ücretsiz MP3'ler

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: YouTube'da izlediğiniz videoları kaydetmek için farklı araçlardan yaralanır mısınız?

H@ckerCesur
21-04-2009, 08:55   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,881 mesaj

Free download manageri yükleyin.
Sonra youtube get ya da youtube jackeri yükleyin. Ya da sağlam host dosyası bulun.

youtube sitesine direk giriyorsak tek ihtiyacımız olan free download manager.

youtubeden herhangi bir video açın. Sonra sitede videoyu izlerken boş bir alanda sag tıklayın ve videoyu free download manager ile indir seçenegini seçin.
indirdiginiz video flv biçiminde varsayılan olarak c:/download klasörüne inecektir. İndirme tamamlandıktan sonra yine free download manager ile ister mp3 ister avi isterseniz de mpg yapabilirsiniz.

En kolayı ve zahmetsizi bu bence. Tek programla tüm işlerimizi yapabiliyoruz.

Kapalı Hesap (79876)
21-04-2009, 12:29   |  #3  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
1,252 mesaj

Youtubedeki ses kalitesi 64kbs değilmi. cd kalitesi için 128 gerekiyor. indirdiim videoları mp3 formatına çevirmem nasıl olsa ses kalitesini arttıramıyoruz.

İndirmek için firefox eklentilerini ve clipfinderi kullanıyorum.

oween
26-04-2009, 01:07   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

bunlara hiç gerek yok dostlarım internet explorer sağ tıklıyosunuz özellikler-gözatma geçmişi-ayarlar-dosyaları görüntüle  internette izlediğiniz gezdiğiniz dinlediğiniz herşey buraya kayıt edilir. videoyu izledikten sonra buraya girip izlediğiniz veya dinlediğiniz şarkıyı/klibi burda bulabilirsiniz.(Tür e tıklarsanız winamp media player olanlar video yada mp3 dür)